от кога се заглеждат по анимационни филми?

  • 2 870
  • 27
здравейте! много ми е интересно от кога бебоците започват да се заглеждат по анимационни филми?
и кой филм е бил любим на вашето бебче?
Виж целия пост
# 1
Вики започна да се заглежда към 2 год и първия му любим филм беше Цар Лъв. Гледа по едно филмче на ден и понякога и нещо по телевизията, но рядко защото в голямата си част анимациите, които дават не са подходящи според мен.
Виж целия пост
# 2
Есента открихме Телетъбисите - значи сме били на 1г.и 8-9месеца  Laughing
Зимата започнахме да гледаме Том и Джери, след това Мечо пух и сега вече сме на Цар лъв, Таласъми ООД, Гарфийлд, Стюърт Литъл и т.н.

Определено фаворит са Телетъбисите  Laughing не съм сигурна, но май това е единствения филм правен специално за най-малките  Laughing
Другите изброени ги харесвам и аз  #Silly
Виж целия пост
# 3
Моя синковец се заглежда покрай кака си от доста време по телевизията
Има претенции към Мечо Пух, Скачащите мечета (не помня така вървяха по Канал1 - за заглавието де) на Дисни и разни други филмчета от програмата на Супер РТЛ - Барни, Бум-бум, Кайу и Хитрините на Блу.
Това са предавания определено за по малките. Няма джаста праста и са приятни, с доста песнички - специално Барни
Не знам защо не го пуснат и по българските канали
Виж целия пост
# 4
От месец гледа Телетъбитата - умира си за тях, #Milti  почва едни викове и крясъци, пее им, хили се, гледа понякога толкова съсредоточено, като възрастен. Crazy  Анимации гледа всякакви по принцип, но Телетъбитата са направо хит.
Виж целия пост
# 5
Ух, голям срам. От два месеца се храни пред компа, докато гледа Тарзан или Лило и Стич, Цар Лъв3, Немо... Фаворит е Лило и Стич. Явно по-хуманоидните образи го впечатляват повече.
Виж целия пост
# 6
Алекс4е в момента е то4но в такъв период  Grinning Страхотно се забавлява с Телетъбис и Том и Джери #Milti
Виж целия пост
# 7
Цитат на: pandora
От месец гледа Телетъбитата - умира си за тях, #Milti  почва едни викове и крясъци, пее им, хили се, гледа понякога толкова съсредоточено, като възрастен. Crazy  Анимации гледа всякакви по принцип, но Телетъбитата са направо хит.

 По кой канал го дават този бебешки хит?
Виж целия пост
# 8
аз започнах да му пускам на дечко филмчета малко преди да навърши 2 годинки

инак то що де е TV си го зазяпват от по- рано Mr. Green
Виж целия пост
# 9
От преди годинката zапочна да се zаглежда по Телетъбисите.
Истински анимационни филмчета обаче zапочна да гледа с интерес около втората годинка - в момента Ну Погоди е хит в къщи, въртим го постоянно. Преди това с месеци се гледаше Таласъмите, Трите прасенца, Хенzел и Гретел...
Телетъбисите обаче си остават беzспорен фаворит  Grinning
Виж целия пост
# 10
Абе хора къде ги дават тези ТЕЛЕТЪБИСИ?????
Виж целия пост
# 11
Цитат
Абе хора къде ги дават тези ТЕЛЕТЪБИСИ?????
Ами даваха ги преди 2-3 години по БТВ Laughing  Laughing  Laughing
Вече не ги дават.
Филмчето е на ВВС и наистина е предназначено за съвсем малки дечица 1-2-3г. Сюжет никакъв няма. Някакъв глас от под земята им задава прости команди и те изпълняват - "лягай", "ставай". Общо взето само се движат тромаво напред-назад и изпълняват команди Laughing  Laughing
И гледат в телевизорите на коремите си, по които дават някакви кратки филмчета, имащи за цел да запознаят детето с природата и заобикалящата го среда - показва примерно как растат цветята, как се движат автомобилите, как се кара колело, колко вкусни са ягодите, натопени в шоколад, запознават ги с различни професии и т.н. И всичко това се повтаря по n на брой пъти /и пак, и пак, и пак, и пак - направо го чувам в момента/:crazy:  Crazy , но на дребосите направо им действа "хипнотизиращо и зомбиращо". Имаше някаква статия, че дори и домашните любимци се заглеждали Crazy
Тук има три серии, но са френски.
Виж целия пост
# 12
И на мене след толкова години все още ми кънтят в ушите  Laughing
Ей го на пак се сетих за една от песничките им - "телетъбис, телетъбис кажете  ехо"... май нещо такова беше. Беше ми се набило това нещо в главата  ooooh! Дори и сега го чувам с мелодията.
А имаше нещо за край, което все още спорим с щерката дали точно така е било . Звучеше като "време е за тъби чао " или поне аз така го чувах  , щото много се лигавеха нещо тези Тъбиси  Laughing
Децата наистина си падат много по него , но аз само като го видя и ми призлява  Sick
Но наистина скоро не съм го мяркала по нашите програми.
Виж целия пост
# 13
Цитат на: Летисия

А имаше нещо за край, което все още спорим с щерката дали точно така е било . Звучеше като "време е за тъби чао " или поне аз така го чувах  , щото много се лигавеха нещо тези Тъбиси  Laughing
И аз така си го спомням...
А "Е-хооо" и то много често присъстваше. Освен това "Яяяя.."- "Яяяя, маса..", "Яяяя, стол..", "Яяя, тъби чайче..", повторено, разбира се от всичките тъбита Laughing  Laughing
Оф, какво се присетих и аз посреднощ за тях, ще ги сънувам сега. Отивам да спя.
Лека нощ, Туинки-Уинки
Лека нощ, Дипси
Лека нощ, Лала
Лека нощ, Поу Crazy  Crazy

Да взема да се включа и по темата все пак ooooh!  Първата анимация, която гледа и абсолютен фаворит беше Том и Джери.
После доста време се въртеше само "Принцесата Лебед", "Вълшебният меч", "Принцеса Анастасия" и "Барток Великолепни".  Толкова пъти бяхме наемали тези 4 касети, че накрая, момчето, което държеше видеотеката, взе че продаде на мъжа ми по едно копие, на символичната сума от по 1 лв касетата Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 14
Ох аз тъкмо си се чудих как пък им бяха имената на тези тъбиси и ти хоп ме светна по въпроса  Laughing
Само за това Поул се бях сетила.
Ама айде стига с тях , че няма да се учудя и аз да сънувам как изниква някое от тях от някой храст и вика - Ехооо  #Crazy

А по темата  Arrow моята се заглеждаше по разни анимации още рано рано. Том и Джери са били винаги хит. Дори и сега, когата гледа вече толкова много неща.... те за баща и са хит та каму ли за нея  Laughing

Но едно от любимите и филмчета, на което ходи за първи път и на кино като беше по малка е Таласъми ООД. Тогава се смя като луда на него , че хората в залата само се обръщаха да ни зяпат. В интерес на истината и аз го харесвам това филмче.

Малката ми племенница , още като беше на година и нещо по цял ден искаше само този филм да се върти и само викаше "иска мичето"  #Milti Сега е на две и може сама да си го пуска и да си го зяпа по цял ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия