Заглъхване на ухото

  • 1 408
  • 4
Здравейте! Искам да попитам ако някои знае как се оправя заглъхване на ухото, моля да сподели! Praynig Дъщеря ми е на 5 години и от време на време и заглъхва едното ухо. Постоянно го човърка когато и се случи и определено я дразни. Понякога минава мн. бързо, но понякога не се оправя с часове..... Незнам какво да правя? Thinking Личната я гледа и каза, че ушичките са и добре. Няма нищо обезпокоително. Тя има алергия и е възможно и това да е причината?! newsm78
Ако някой се е сблъсквал с това, ще се радвам да сподели! Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
на мен ми се  еслучвало като малка. оправи се с промивка. ама най-добре се консултирайте с УНГ  Peace
Виж целия пост
# 2
най-добре си я заведи при специалист УНГ!
Виж целия пост
# 3
Заведи детето на УНГ специалист, а не при личния лекар. Няма смисъл да гадаем какво е, но със сигурност има нещо. Може да го промият и да се оправи , може и да е друга причината.
Виж целия пост
# 4
имам проблеми с ушите от около 11г. и пак не се наемам да ти кажа, какво аз правя в тези случаи.
Пък това да се доверяваш на личната за УНГ проблем хич и няма да го коментирам.  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия