памперси clever

  • 2 892
  • 22
Здравейте,интересувам се ползвали ли сте такива памперси и дали сте доволни от тях?Вчера ги видях в Билла,но не посмях да взема,защото пакетите са по 50бр,по-малки няма и ако не струват няма какво да ги правя.Благодаря.
Виж целия пост
# 1
аз използвах един пакет....сменях ги по-често, защото ме беше страх от обриви, понеже са евтини. Иначе попиват добре, не толкова добре колкото Памперс, но не и толкова зле, колкото Молфикс - т.е. Клевер е нещо средно като качество. Не са и толкова нежни (онези хартиени части ,които докосват кожата на бебето) колкото Памперс.
Малкия не се обрина, но той пък май не е много чувствителен, засега не е имал проблеми с кожата.
Втори път не купих Клевер, защото по-принцип почти се отказах от всякакви памперси, ползвам по 2-3 на ден и затова не ми пречи да са от по-скъпите, иначе бих ги купувала от време навреме.
Виж целия пост
# 2
Имам приятелка,тя ги ползва,но детето и е вече на 1.6 години.
Каза,че доста пропускат и някой път по 2 пъти преоблича детето и то през ноща.
Извода остава за теб. Peace
Виж целия пост
# 3
аз не бих купила Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
Аз  ги ползваам , но беше по . голям от вас когато почнах с   тях - на 8,9 месеца . На нас Памперс никога не ни е пасвал - все беше мокър с тях и  ползвах Либеро и Дайперс . С Клевър не съм имала проблем ,естествено ако се препълни му  се намокря и бодито
Виж целия пост
# 5
Аз съм купувала на бебка.Произведени са в Дания и в сравнение с някои други рекламирани турски марки/които не бих пробвала/ определено бих ги предпочела.Не пропускат.Между другото най-много са ми пропускали Памперс.За мен цената няма значение,обичам да ескпериментирам-даже и в момента имам Хъджис и Дайперс/пак от Билла/.Та според мен стават! newsm10
Виж целия пост
# 6
Аз ги пробвах с Йоана и тогава изобщо не ми харесаха. Сториха ми се доста дебели и твърди. Не са ми пропускали. Но не взех повече. Сега пробвах Либеро, но и те ми се струват много дебели.. може би съм свикнала на Памперс и другите ми се струват неподходящи.  newsm78
Виж целия пост
# 7
Взех веднъж , защото нямаше нашият размер Памперс .
Бях се настроила да са уникален боклук , съдейки по цената . Но не са !
Хубави са си . Малко по - твърди са наистина , но въобще не са лоши . Колкото до пропускането - всеки един памперс пропуска , когато се препълни и ако не е подходящият номер .
Виж целия пост
# 8
Все ги гледам,но не смея да ги пробвам...Моя калпазан все пишка настрани и само памперс го спасяват от пропускане.Опитвала съм и други марки,но винаги става от сън мокър.Та на въпроса-не,не бих ги купила.
Виж целия пост
# 9
Аз лично нищо на clever не бих купила един път бях се излигала с техен продукт и няма да повторя Naughty
Виж целия пост
# 10
Колкото до пропускането - всеки един памперс пропуска , когато се препълни и ако не е подходящият номер .

Съгласна съм. Или ако е калпава партидата- често се случва и с прехвалените Памперс, и с Либеро, и с Хъджис.
Последните месеци, в които дъщеря ми ползва памперс, купувах всевъзможни евтини марки памперси. Клевер също.
Виж целия пост
# 11
Не съм пробвала до сега, иначе не съм възхитена нито от Памперс нито от Либеро.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 12
Купувала съм и то не веднъж. И не сме имали проблеми. Не е пропускал, не се е обривала.
Виж целия пост
# 13
Не съм купувала,защото отдавна сме без памперс,но пък миналата година взимах памперси Аро,точно ей така за идеята,не защото са по-евтини,е от тях бях по-доволна отколкото с Памперс или Либеро,бяха произведени в Чехия!
Имам приятелка,тя ги ползва,но детето и е вече на 1.6 години.
Каза,че доста пропускат и някой път по 2 пъти преоблича детето и то през ноща.
Извода остава за теб. Peace
То е нормално на година и шест месеца,мисля всеки всеки модел памперс ще пропусне ,като знам по колко изпишква в гърнето Цветелината,представям си да го прави в пампи ooooh!
Виж целия пост
# 14
Ок,ще ги пробваме и кажа как е с тях Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия