Моля, да споделите мнения за количка Чико Кортина дуо

  • 2 060
  • 3
Здравейте!Очаквам второто си дете през май и реших да си купя комплекта от кошница и количка.Ако имате опит с тях споделете.Дали  е правилен избора, въпреки, че в момента никъде не са налични, нито в интернет магазините, нито в Пловдив/магазин само за Чико/, нито Хиполенд, нито Вис Виталис, но ме уверяват , че ще има внос в началото на март.Ако знаете магазин, в който я има..................
Виж целия пост
# 1
Миналата пролет взех такава не е мръднала.
Тук ги има http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/3 … /products_id/2829 в магазина я бях взела за 520, но беше някаква промоция.
Виж целия пост
# 2
ние сме майско бебе и сме с такава количка. Много съм доволна
Виж целия пост
# 3
Количката и според мен е страхотна - лека и маневрена, а в същото време достатъчно стабилна. Голям плюс е лесният достъп до багажника.
Бях се засилила да я купувам и открих голям минус за мен - детето ми тогава беше точно на 10 месеца и не се събра!!! В раменете му беше буквално тясна. Добре, че въобще отидох с малкия, че иначе веднага щях да я купя без да се замисля въобще за ширината при раменете.
Това ме отказа, защото той и досега си спи в количката навън. Взехме друга.
Но за първа количка бих си купила нея, много дечица не са като моето и на тази възраст вече не се возят в количка, да не говорим за спане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия