Движенията на плода в 5ти месец

  • 1 414
  • 24

Здравейте!
Много съм притеснена защото за 2 дни съм усетила бебто да рите едва 3 4 пъти и то преди малко за период от 1 минута. Усещам го от 1 месец и винаги е ритало всеки ден макар и понякога многа слабо и рядко. Не знам какво да си мисля. навсякъде в интернет пише различни неща каточели едва ли не трябва да има някакъв график на движение.  Sad
Виж целия пост
# 1
Какъв график ShockedМоето бебе риташе много рядко и слабо и в резултат на което бях през ден на УЗ BlushСпокойно ,всичко ще е наред Hug
Виж целия пост
# 2
Значи да не се панирам чак толкова  newsm78
Виж целия пост
# 3
.......Моето бебе риташе много рядко и слабо .......

 Peace
Виж целия пост
# 4
Няма страшно мамче  Hug
Едни ритат повече,други по малко  Peace
Лека бременност  Grinning
Виж целия пост
# 5
Не се шашкай напразно! Какво да кажа аз, като я усетих за първи път в края на шести месец.
Виж целия пост
# 6
Не се притеснявай.Аз един ден усещах бебка,друг-не.Един път по-силно, друг път по-слабо,без никакъв режим ,в различни часове на денонощието.Само е важно, ако са изминали 24 часа без да го усетиш.Лека бременност ти желая!
Виж целия пост
# 7
Здравей и от нас!
Както са ти казали и другите мами е нормлно едно бебе да е по-активно,а друго по-слабо активно.Но най-важното,което е нужно да се знае е,че трябва да го усещаш всеки ден.Ако има ден,в който не си регистрирала нито едно движение,тогава е нужно да се консултираш със специалист задължително.
Пробвай да предизвикаш движение като изпиеш 1 чаша студена вода.Ако не подейства изяж половин шоколад и изчакай,би трябвало да се появи движение,пусни му музика.
Желая ти успех и лека бременност и раждане!
Виж целия пост
# 8
Нормално е да има дни в които бебето не е много активно,не се притеснявай Peace
Виж целия пост
# 9
няма от какво да се боиш.........след като го усещаш Wink
Виж целия пост
# 10
Аз го усещам по различно време, или по-вяло или по-бурно, всеки път е различно.
Виж целия пост
# 11
Не се притеснявай и моята бебка така 3-4 дена е фурия след това 4-5 дена е толкова кротка че и аз се шашкам всеки път. Пии една чаша топло мляко и легни по гръб, ще видиш че ще се разшава  Peace  Wink
Виж целия пост
# 12
Наистина е различно , някой път рита повече , друг път по-малко, но ако все пак много се притесняваш отиди да те видят на ехограф Peace
Виж целия пост
# 13
Споко бе жена, много зависи и от това ТИ колко се движиш и колко почиваш   bouquet
Според мен всичко е наред, повече си поспива бебко Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Не се притеснявай...всичко е наред, просто от сега ти показва характер или повече си дремва, както казва и а.велчева.
Няма от какво да се паникьосваш...всчичко ще се оправи Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия