Шокирана съм...какво стана?

  • 9 095
  • 120
"За кой ли път" .... както се пееше в една песен установявам, че мъж и на снимка да видиш заслужава да му удариш шамар. Простете ме, много съм огорчена. С ужас установих, че мъжът с който имам сериозна връзка / май "уж"/ се рови в сайтове за запознанства. Незнам какво да правя, какво да мисля.Не съм предполагала!
Случвало ли ви се е? Моля ви за съвет как да подстъпя?
Виж целия пост
# 1
Регистрирай се и ти и си пишете Mr. Green
Виж целия пост
# 2
не мисля, че е такъв ужас.
регистрацията в даден сайт вече е изневяра ли?
приеми, че човека е контактна личност Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Регистрирай се и ти и си пишете Mr. Green

 Mr. Green Twisted Evil Направих го

не мисля, че е такъв ужас.
регистрацията в даден сайт вече е изневяра ли?
приеми, че човека е контактна личност Simple Smile

Там е работата, че без да му изпратя някои линк,почти никъде не влизаиз нета, освен там  smile3538 smile3538. Точно това ме притеснява


Виж целия пост
# 4
не е ли възможно просто да е проявил интерес.?
Виж целия пост
# 5
Едва ли! Регистрацията му е от година. А има и статистика.
Виж целия пост
# 6
Не знам на какво казваш сериозна връзка,но ако сте само приятели,всеки има право на избор .......,как да му протича ежедневието........
Виж целия пост
# 7
Имам познати, които са регистрирани в такива сайтове и си пишат редовно с разни мацки, но само до тук. Правят го за шоуто, нищо сериозно, дори не желаят да се срещат на живо...
Поговори с приятеля си и се изяснете.
Виж целия пост
# 8
Не знам на какво казваш сериозна връзка,но ако сте само приятели,всеки има право на избор .......,как да му протича ежедневието........

Връзката наистина е сериозна и е въпрос на време /беше/ "узаконяването" й. Денят му е доста натоварен,но той е шефа и разполага с времето си... явно и за забавление Twisted Evil

Поговори с приятеля си и се изяснете.
Към момента съм му бясна, и незнам как ще се въздържа... А и се чувствам неудобно, че съм го разкрила  Embarassed
Виж целия пост
# 9
Невярваща,извини ме за въпроса ,но какво значи той е шефа.........?
Виж целия пост
# 10
Невярваща,извини ме за въпроса ,но какво значи той е шефа.........?
Означавая че е шеф на фирмата където работи и не дължи обяснение какво прави, къде излиза и т.н.
Виж целия пост
# 11
Хич не бъди шокирана момиче.Аз имам приятелка, много добра моя при това, чийто годеник от когото чака дете и ще женят през април има регистрация в един сайт вече четири години.Аз знам,но тя не, нямам и намерение да й го казвам изобщо.Може да съм със старомодни разбирания, но това е само крачка от реалната изневяра.Интересно защо въпросната личност е онлайн,когато приятелката ми спи сладък сън или когато не си е в къщи. Thinking
Виж целия пост
# 12
И аз открих, че моя приятел се е регистрирал в такива саитове и на мен ми стана гадно, но като се замислих май няма нищо лошо в това. Мен ми е любопитно какво точно си пишат с мацките,много ми се иска да му знам паролата в скайп, защото той като се заговори в сайта с някоя и си разменят скайповете и там си пишат за по-лесно.
Виж целия пост
# 13
"За кой ли път" .... както се пееше в една песен установявам, че мъж и на снимка да видиш заслужава да му удариш шамар. Простете ме, много съм огорчена. С ужас установих, че мъжът с който имам сериозна връзка / май "уж"/ се рови в сайтове за запознанства. Незнам какво да правя, какво да мисля.Не съм предполагала!
Случвало ли ви се е? Моля ви за съвет как да подстъпя?

Кажи му да се прехвърли в този форум...Тук по-лесно връзва. Simple Smile
В сайтовете за запознанства нищо свежо не остана...
Виж целия пост
# 14
Може да съм със старомодни разбирания, но това е само крачка от реалната изневяра.
Aз също.
Но освен да поговориш с него, друго незная какво да те посъветвам. Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия