Положението е страшно

  • 802
  • 4
Здравейте,

Влизам за постоянно вече в темата за топенето на сланинки по Дюкански.
Положението ми е страшно.Малко преди да родя кг 98 сега кг 92.Щурах се нагоре-надолу, стигнах до 73,но сега съм изпуснала края и е.................
Четох доста от сайтчето с рецептите от темите-ужасно много на брой.Извадих основни принципи ит.н надиетата, продукти рецепти.Заредила съм хладилника с мръвки и какво ли още не и почвааааааааааааааааамммммммммммммм.
Имам нужда от съвет.От къде си купувате продуктите.Намерих на сайтчето някои неща, но мисля че в многото теми мярках някакъв продукт с е ,нещо си ендорфиния /не съм убедена за името/Каквое  това?
Ако бъркам не ми сесмейте моля:)
Желанието ми е от 92 да стана 62 поне, ако успея и по-надолу супер.В момента никакви дрехи вече ми не стават.Всичко стиска яко, затова взехрешение за начало 10 дни на П.Мисля, че ще успея.Ако се проваля ще се мразя още повече с моето тяо торба и страшно оредялата ми коса.
Виж целия пост
# 1
Защо не пишеш за всичко това направо в дюканската тема?  newsm78 Диетата ще ти помогне, ако обичаш мръвка. Аз преди време свалих доста с нея!  Hug
Виж целия пост
# 2
Защо не пишеш за всичко това направо в дюканската тема?  newsm78 Диетата ще ти помогне, ако обичаш мръвка. Аз преди време свалих доста с нея!  Hug
smile3521
Виж целия пост
# 3
Спорт Peace
Виж целия пост
# 4
Защо не пишеш за всичко това направо в дюканската тема?  newsm78 Диетата ще ти помогне, ако обичаш мръвка. Аз преди време свалих доста с нея!  Hug
те ще ти отговорят най-добре
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия