Търся спедитор за внос от Китай

  • 3 390
  • 14
Здравейте,
налага ми се да купя и внеса една машина от Китай. Запо4нах да търся спедитор, но досега без успех. Моля, ако някой знае за такава фирма нека да ми напише името и.

 Hug
Виж целия пост
# 1
Обади се на ТНТ
Виж целия пост
# 2
Ние ползваме "АВС Лоджистик - клон Варна"...обаче съжалявам телефони немога да ти дам защото не съм на работа / в майчинство съм/
ТНТ също са вариант.
До колкото знам Еконт също вече правят и от чужбина...просто трябва да провериш.
Виж целия пост
# 3
Сигма Шипинг София
02 971 4854

Те ни внесоха машина от Китай до порт Варна.
Виж целия пост
# 4
Търси контейнеровоз. Аз съм спедитор,но с Китай не работиме..
Виж целия пост
# 5
Unimasters Logistics
Виж целия пост
# 6
колко ти е голяма машината? договорила ли си условията за транспорт до тук , от къде я купуваш , кой ти я продава... ,ами митници , али бали... то не е ташак работа това което искаш...
Виж целия пост
# 7
Ако съм договорила условията за транспорт до тук - няма да търся спедитор. Али балите и митни4еската обработка ги поема фирмата. Не е лесно, но трябва да го свърша.
Благодаря за отговорите! Hug
Виж целия пост
# 8
"MSC" - Варна - фирмата предлага контейнерите тел. 052/ 681 128 Бардарова
а спедитор "NTZ" - това е митническа агенция052/ 632 837
Звънни и ще ти дадат професионален отговор.
Виж целия пост
# 9
Ако съм договорила условията за транспорт до тук - няма да търся спедитор. Али балите и митни4еската обработка ги поема фирмата. Не е лесно, но трябва да го свърша.
Благодаря за отговорите! Hug
добре,тогава какъв спедитор търсиш или какво търсиш? newsm78
Виж целия пост
# 10
Ако съм договорила условията за транспорт до тук - няма да търся спедитор. Али балите и митни4еската обработка ги поема фирмата. Не е лесно, но трябва да го свърша.
Благодаря за отговорите! Hug
ако не е голяма машина, спедиторите ше те отряжат яко.
За по-малко от контейнер никой няма да ти обърне внимание...за това се свържи с DHL...и разбери какви са им условията.
Иначе сидеров ти е написал най-добрата спед компания...
Освен това... когато си купуваш стока от Китай...производителят сам те урежда с фирма за спедиция и морския превоз..с изключение на случаите в които държиш ти да си ги намериш!
Виж целия пост
# 11
Освен това... когато си купуваш стока от Китай...производителят сам те урежда с фирма за спедиция и морския превоз..с изключение на случаите в които държиш ти да си ги намериш!

Зависи от условията на доставка. Не мисля, че за по-малко от цял контейнер няма да ти обърнат внимание, за това има групажни пратки.
Виж целия пост
# 12
Освен това... когато си купуваш стока от Китай...производителят сам те урежда с фирма за спедиция и морския превоз..с изключение на случаите в които държиш ти да си ги намериш!

Зависи от условията на доставка. Не мисля, че за по-малко от цял контейнер няма да ти обърнат внимание, за това има групажни пратки.

М. много точно казано  Peace
Виж целия пост
# 13
Имаме съфорумка /съфорумник/. Wolf какво печели?
Виж целия пост
# 14
Хе хе. Много смешни неща прочетох в тази тема  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия