Gaberoff Koral Spanish Dictionary

  • 1 365
  • 5
 Моля мамите, които ползват тези речници за помощ - от испански на български всичко е ок, но като искам да пиша на български думата /на кирилица/ за превод на испански, и ми излизат йероглифи.........някъде трябва да има може би опция за кирилизация, но не намирам. Ако някой работи с такъв речник и знае как да го оправя това нещо, pleeeaaaassseeeee   bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз имам немско-българската версия. Работи и в двете посоки. Има отгоре една картинка с две стрелки.Трябва да обърнеш посоката и смениш латиницата с кирилица.
Нещо в инсталацията ли не е наред?  Thinking
Виж целия пост
# 2
 да, горе със стрелките ми изрежда на кирилица буквите, но почна ли да пиша - излизат йероглифи Thinking
За инсталацията не знам, сваляла съм го както и другите речници, не знам, не би трябвало...... newsm78
Виж целия пост
# 3
Ооооооооо, там е проблема.
Твоя  речник е безплатна версия и ще работи само в едната посока.
Защо не си го купиш? Струва само 27лв +доставка 6лв, 33лв ,не е скъп.

На племенника ми, който учи български, купих на PONS почти същия е,а струва 69лв.
Виж целия пост
# 4
 Аааа , ясно, може би наистина това е проблема, да е платен двупосочния. Мислех си, че е поправим проблема, защото в един друг двупосочен англо - български речник, го оправих това нещо през Tools.....и така, благодаря ти поне да не се мъча да търся повече.. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
За Бога, бягайте далеч от това издателство!
Най-любимите купони тук си организираме,
като четем въпросните речници и се пукаме
от хилеж. Това не е езикът, който ви трябва.
Това са некви копи/пейстчета отнякъде.
Жал ми е за вас, ако си губите времето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия