Помощ! Идеи за подарък за детски рожден ден.

  • 3 399
  • 5
Моля Ви нуждая се от помощ. Преди малко мъжо се обади че са ни поканили довечера на рожден ден.Той ми вика мисли какво да купим,че като се върна от работа да отидем за подарък. Идея си нямам какво да купим за рожден ден на 6 годишно момиченце.Моля ви дайте ми някакви идеи.
Виж целия пост
# 1
Едва ли Барби манията я е подминала, така че в голяма книжарница - всичко свързано с принцеси.
Книги за игра и оцветяване, флумастери или химикалки, които пишат блестящо, украси за глава, шнолки, диадеми. Има едни комплекти с мъниста да си украси чантичката.
Някакво украшение за чанта - може би ходи на подготвителна група в градина - плюшена, лъскава чудесия.
Ако имаш телефона звънни на майката на момиченцето.
Зсега това ми хрумва.
Виж целия пост
# 2
Ако сте близки с майката, направо й се обади и я питай. На тази възраст вече имат определени интереси. Вчера бяхме на РД на 6г. младеж и му взех пъзел, след като се допитах до майка му. Иначе Констанца няма нерви например да реди. На нея й дай барбита и тем подобни+всичко свързано с рисуването.
Виж целия пост
# 3
Момичетата по-горе са казали;
пъзел,
книжки за оцветяване,
някакви игри от типа на моделиране или пластелини, сега има много интересни с фигурки и т.н.
има и игри сама да си направи украшение, гривна или герданче
козметика, детски гримове или червило
стандартните кукли във всякакъв вариант.
да има и разни сетове с по хиляди цвята на фулмастрите и моливите, с картинки на барбита и онези малките Witch или нещо подобно
а и идеята да се обадиш на майката ми се струва добра,
не са за пренебрегване и дрешките, някоя модерна блузка с допълнение от книжка,
разни фибички и шнолички ако има по-дълга коса
ох и все разни такива
успех и весел рожден ден
Виж целия пост
# 4
здравей,мисля ,че на тази възраст на мода са барбитата.поне за моето момиченце.също добър вариант са коплектите с фулмастри,несесери,пъзели,раничка като плушена играчка,понита.....  ura Tada е тава са моите идеи.приятно изкарване.
Виж целия пост
# 5
Дария е на вълна образователни компютърни игри-във всяка книжарница ги има. "Буквенка", "Цифренка", "Логически игри" и др.подобни.
Весел празник!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия