Червени обувки

  • 6 878
  • 44
Много искам да си купя червени обувки,като тези на снимките,но не мога да си намеря.Да сте виждали някъде нещо подобно?
Виж целия пост
# 1
Много искам да си купя червени обувки,като тези на снимките,но не мога да си намеря.Да сте виждали някъде нещо подобно?


Здравей!
Аз си купих подобни точно преди Нова година. Само подметката им е с различен цвят иначе формата и височината са същите.
Виж целия пост
# 2
А ще споделиш ли откъде ги взе?
Виж целия пост
# 3
А ще споделиш ли откъде ги взе?

Май не....каза ти го, за да те е яд  Twisted Evil Шегувам се  Wink

И аз ще следа темата с интерес. Искам такива, макар с тези платформи да ставам опасна за самолетите, ама искам пък  Crossing Arms Mr. Green
Виж целия пост
# 4
А ще споделиш ли откъде ги взе?

Взех ги от "Пепина" на бул. "Черни връх" до "Хемус". Сори за забавянето!
Виж целия пост
# 5
А ще споделиш ли откъде ги взе?

Май не....каза ти го, за да те е яд  Twisted Evil Шегувам се  Wink

И аз ще следа темата с интерес. Искам такива, макар с тези платформи да ставам опасна за самолетите, ама искам пък  Crossing Arms Mr. Green

Е,каза момичето..мерси много,ще ида да видя:)
А ти пък се радвай,че си висока..само пази главата да не я отнесе нещо Laughing
Виж целия пост
# 6
Ако там не намериш, пробвай в подлеза при хотел Плиска..."Алегро" там са докарали нова колекция...аз много харесвам моделите, винаги имат нещо такова. Имат и магазин на Графа -"Карло Фабиани". Ако те интересува ще погледна за по точни координати... Хайде успех  Grinning
Виж целия пост
# 7
Миналата седмица ходих до Карло Фабиани.Аз обикновено там си харесвам обувки,но сега нямаше каквото търся.Пак ще минавам де,може да получат.Мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Ако там не намериш, пробвай в подлеза при хотел Плиска..."Алегро" там са докарали нова колекция...аз много харесвам моделите, винаги имат нещо такова. Имат и магазин на Графа -"Карло Фабиани". Ако те интересува ще погледна за по точни координати... Хайде успех  Grinning
Тая седмица си взех от там обувки и имаше такива модели каквито искаш.
Виж целия пост
# 9
Аз си взех червени обувки от Miss sixty цамо че преди нова година. Може да провериш дали са им останали. Цената също е много добра , защото сега са на намаление.
Виж целия пост
# 10
Каква е цената на тези обувчици? Thinking
Виж целия пост
# 11
Страхотни обувчици дано си ги намериш
Виж целия пост
# 12


Тези ги имам. Изглеждат много по-добре на живо. И са на изключително ниска цена!
Виж целия пост
# 13
А цена?
Виж целия пост
# 14
13 евро!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия