Помогнете за ревматолог-Варна

  • 33 620
  • 27
Моля помогнете ми за добър ревматолог във Варна-имам направление за окръжна болница
Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
КАк така направление за окръжна болница? НА направлението не пише за къде е. Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=255659.0
В окръжна мисля, че вече няма ревматолог,  д-р Манушева беше там, но доколкото знам в момента е в чужбина.
Виж целия пост
# 2
ами личната ми е написала горе в дясно св. АННА това не е ли окръжна- варна:( и телефон на централата 30 28 51
благодаря за линка ще го прочета  bouquet
Виж целия пост
# 3
За детски ревматолог ли става въпрос? Ако да - Д-р Върбанова, работи в терапията. Имам и GSM-а, ако те интересува пиши на лични. Имаше и частен кабинет под завод Дружба, но не знам дали все още е там.
Виж целия пост
# 4
не става ? за възрастен
Виж целия пост
# 5
Личната ти д-рка нещо се е объркала. 1-во Св.Анна е бившата Окр. б-ца, но ти е дала номера на терапията и 2-ро направлението ти важи за всеки специалист, който работи със здравната каса.Така, че сама си избираш при кого да отидеш ако искаш и в София може
Виж целия пост
# 6
Благодаря момичета записах се при Цекова на 18.02 съм на преглед
благодаря Hug
Виж целия пост
# 7
plampetq, доволна ли си от прегледа, какви са ти впечатленията? И аз търся добър ревматолог, прочетох и другата тема, но се чудя кого да избера  newsm78 . Дренка, моля те, отсей още повече - до 1 име  Grinning
  bouquet
Виж целия пост
# 8
Абсолютна демагогия.След 4 месеца лечение, мъчителни инжекции ( по 5бр на всяко коляно и поставени некомпетентно според други специалисти към които се наложи да се обърна) в коленните стави и 60 подкожни инжекции,не само,че нямаше положителен резултат, но обратно - болките се засилиха, коленете се подуха и общото ми състояние се влоши многократно. Срещу 30лв за прием имах удоволствието да слушам многобройните и телефонни разговори и минимално отделено време за мен. В заключение цялото предписано и проведено от нея лечение ми струваше около 1500лв, сълзи и мъчения, и влошено здраве.
Виж целия пост
# 9
честно - мисля , че във Варна няма добър ревматолог ...
Виж целия пост
# 10
За детски ревматолог ли става въпрос? Ако да - Д-р Върбанова, работи в терапията. Имам и GSM-а, ако те интересува пиши на лични. Имаше и частен кабинет под завод Дружба, но не знам дали все още е там.
Здравей,записах си час при д-р Върбанова за детето ми.Ако си ходила при нея да ми кажеш какво мислиш.заслужава ли си да ходим.Благодаря ти предварително. Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Във Варна не бих се доверила на никой ревматолог след като ми поставиха диагноза - артрит на база едно единствено изследване и искаха да ме лекуват продължение на година с антибиотици.Тогава отидох в София в клиниката по ревматология и след две седмици изследвания се установи,че нямам никакъв артрит.Сама си прави изводите. Бягай в София ако имаш възможност или просто не се доверявай много много на варненските ревматолози.Поискай и второ мнение.
Виж целия пост
# 12
   Искам да ви помогна, като единствено ви съветвам ДА НЕ ХОДИТЕ при д-р Ани
  Михайлова в ДКЦ в поликлиниката  на Окръжна болница гр.Варна.Постави ми грешна диагноза ,според други лекари и ми изпииса много лекарства ,с които си увредих стомашно-чревния тракт. досега съм дала 500 лева за прегледи и лечение при гастроинтеролог.Лечението продалжава.Успех на всички.
Виж целия пост
# 13
За детски ревматолог ли става въпрос? Ако да - Д-р Върбанова, работи в терапията. Имам и GSM-а, ако те интересува пиши на лични. Имаше и частен кабинет под завод Дружба, но не знам дали все още е там.
[
zdr mnogo vi molya tryabvami gsm na dr.varbanova speshno






Виж целия пост
# 14
За детски ревматолог ли става въпрос? Ако да - Д-р Върбанова, работи в терапията. Имам и GSM-а, ако те интересува пиши на лични. Имаше и частен кабинет под завод Дружба, но не знам дали все още е там.
[
zdr mnogo vi molya tryabvami gsm na dr.varbanova speshno

Не мога да и намеря в момента визитката, а и доста време е минало не знам дали ще е актуален телефона и. Но можеш да а потърсиш в терапията на 5 етаж.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия