Отзиви за Masterpiece Max на Max Factor

  • 1 661
  • 16
Видях че има две положителни мнения за тази спирала в една скоро пусната тема тук, но все пак ми се ще да събера още малко мнения. Не мога да отделя много пари за спирала. Тази я видях наскоро в един магазин, но не я пробвах. Малко ми е неудобно пред непознати  Blush Та моля който има впечатление да си каже. Благодаря много за отговорите!
Виж целия пост
# 1
Много съм доволна от тази спирала.Ползвам я от адски много време и определено си е моята номер 1!Миглите ми стават изключително дълги и обемни.   bouquet
Виж целия пост
# 2
и аз съм много доволна.разделя добре миглите.даже мога да кажа че за сега е единствената която наистина много ми е харесала.
Виж целия пост
# 3
Аз също съм много доволна от тази спирала. Ако, обаче, търсиш ефекта напластяване, няма да ти допадне... Wink
Виж целия пост
# 4
Ariolka не търся това, точно обратното
Виж целия пост
# 5
Не е лоша спиралата,но за мен не е нищо особено.Следващият път ще пробвам нещо друго определено,но не знам какво.Толкова са противоречиви мненията.Аз може бли харесвам по-напластените със спирала мигли,но искам също много обем и дължина.Ползвали ли сте такава,която да ми препоръчате(с извинение към авторката на темата,че се възползвам от нейното запитване)  bouquet
Виж целия пост
# 6
Знаете ли каква е промоцията на Макс фактор за февруари? Praynig
Виж целия пост
# 7
аз също съм много доволна от нея Peace
Виж целия пост
# 8
Да се включа и аз- от доволните съм. Много хубаво разделя миглите и ги прави гъсти и дълги.
Виж целия пост
# 9
Аз също съм много доволна. Ползвам я от много време и не бих я сменила с друга спирала. За мен е номер 1. Разделя миглите много добре за разлика от повечето спирали, които ги слепват, така че според мен няма да сгрешиш ако си я вемеш. Peace
Виж целия пост
# 10
адски доволна съм от нея.Направо я обожавам!
Виж целия пост
# 11
И аз съм много доволна.Няма слепване и наплъстяване, по-скоро нежна спирала.
Виж целия пост
# 12
Така като гледам,май само аз не съм особено очарована от спиралата.
Виж целия пост
# 13
За мен лично това със спиралите е много субективно.
Много зависи в какво състояние е спиралата когато се купува, какви точно са миглите, самия начин на гримиране - дори начина по който се държи четката, дали миглите се извиват  и т.н.
Виж целия пост
# 14
Аз също съм много доволна от спиралата, харесвам по-наплъстени, което ми се получава когато накрая сложа и от горната страна на миглите, само в края. Tony_in_love, на по-цветната снимка с твоите мигли ли си или с изкуствени (или удължени)? Изглеждаш супер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия