Русе...

  • 15 283
  • 293
нова тема. някой да каже заглавие, моля
Виж целия пост
# 1
първа  Mr. Green
заглавие не мога да измисля. И това е добре.
Виж целия пост
# 2
Буми, Hug
Относно заглавие-прдлагам Русенска среща Drunk
Виж целия пост
# 3
Буми, Hug
Относно заглавие-прдлагам Русенска среща Drunk

Или "Русенки в очакване" - всички чакаме Бумеранг да ни зарадва  Hug
Виж целия пост
# 4
Ами да я чакаме с по една водка в ръка Mr. Green Хем няма да се налага да си измисляме повод за да се съберем.Като гледам в темата има още мнооооого поводи..Да са живи и здрави Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Ами да я чакаме с по една водка в ръка Mr. Green Хем няма да се налага да си измисляме повод за да се съберем.Като гледам в темата има още мнооооого поводи..Да са живи и здрави Mr. Green

 smile3521
Виж целия пост
# 6
Девойки, препоръчайте ми подходящо заведение за празнуване на Рд на детето.Някъде където може да сме отделно, тоест в отделна зала или нещо подобно.
Предварително благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 7
Рождения ден на Димана с родата го правихме в механа Хъшове.Беше събота на обяд и нямаше други клиенти.Много съм доволна.От тогава всички семейни купони го правим там.Правят и отстъпка..
Виж целия пост
# 8
Ама Буми ,то верно не остана само някакви 29 дни до термин  Hug стискам палци всичко да мине по вода.
Виж целия пост
# 9
Рождения ден на Димана с родата го правихме в механа Хъшове.Беше събота на обяд и нямаше други клиенти.Много съм доволна.От тогава всички семейни купони го правим там.Правят и отстъпка..
crazykitty, мерси   bouquet  bouquet  bouquet
С родата ще е Рд-то, и събота се пада. И аз си мислех за Хъшове ,бяхме ходили преди 2 години и останахме доволни.
Виж целия пост
# 10
Трябва ми добър специалист УНГ, може и д-р Наков да е, незнам.
Виж целия пост
# 11
 Hug
Виж целия пост
# 12
Здравейте момичета, искам да снимам малката за рожденният и ден на фото ,давайте идеи къде правят интересни снимки Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Трябва ми добър специалист УНГ, може и д-р Наков да е, незнам.
85 53 35 д-р Наков
Виж целия пост
# 14
привет и от мен в новата тема, да измислим ли нещо мартенско за заглавие?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия