Кърмене и spinning

  • 761
  • 8
Здравейте мами,
Искам да питам дали мога да тръгна на спининг докато все още "кърмя" (аз преди редовно си ходех 2 -3  пъти в седмицата)
Да кажа само, че родих с цезарово сечение в началото на ноември  37 г.с) и се цедя (три пъти на ден) и давам от шише.
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
Можеш Peace
Виж целия пост
# 2
Какво е spinning?  Blush
Виж целия пост
# 3

Здравей,
Не знам как да ти обясня какво и е спининг, така че ще карам направо - въртиш педалите като луд в зала с инструктор и музика около 1 час (като има различни натоварвания). Можеш да изгориш между 400-600 калории (зависи от теб)
Естествено аз няма да се зора в началото, но се чудех дали може да се ходи
Поздрави
Виж целия пост
# 4
Да, страхотно е, но да го правиш с инструктор  Hug Благородно ти завиждам за възможността да ходиш на спининг. Heart Eyes
Давай си зор колкото искаш и можеш, важното е да пиеш много течности и да не гладуваш в периода на тренировките.
Виж целия пост
# 5
Да, страхотно е, но да го правиш с инструктор  Hug Благородно ти завиждам за възможността да ходиш на спининг. Heart Eyes
Давай си зор колкото искаш и можеш, важното е да пиеш много течности и да не гладуваш в периода на тренировките.

Благодаря много за отговора..да видим дали ще бъде тази седмица или другата....
Виж целия пост
# 6
Някъде четох, че по време на тренировки намалява кърмата или може да придобие странен вкус. Дължи се на млечната киселина, която отделят мускулите, когато са подложени на натоварване.
Дано, ако не съм права другите мами ме поправят. Аз поради тази причина не смея да ходя на аеробика.
Виж целия пост
# 7
На мен пък ми казаха, че напротив физическите натоварвания увеличавали кърмата  newsm78
Виж целия пост
# 8
На мен пък ми казаха, че напротив физическите натоварвания увеличавали кърмата  newsm78

Да, на мен ми я увеличават и то много. Peace Дори 15-20 минути натоварване я увеличават!

Някъде четох, че по време на тренировки намалява кърмата или може да придобие странен вкус. Дължи се на млечната киселина, която отделят мускулите, когато са подложени на натоварване.
Дано, ако не съм права другите мами ме поправят. Аз поради тази причина не смея да ходя на аеробика.

Това е едно от дежурните оправдания за кърмаческия мързел!  Mr. Green Киселината, която се отделя, е в нищожно малки количества и ако се отделя, това става около 30-тата минута от тренировката. Бебчето ти няма да усети промяна във вкуса на кърмата, не се притеснявай. Peace Но все пак гледай да приемаш повече вода и течности.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия