Секцио в Шейново

  • 3 360
  • 19
Здравейте  bowuu По медицински показания се налага да ми се направи секцио. Избрала съм да раждам в Шейново. Исках да помоля мамите във форума да ми препоръчат лекар от Шейново за секциото. Ще съм признателна за бързи отговори, защото трябва да реша до края на седмицата при кого искам да раждам. Много предварителни благодарности за отделеното време!  Hug
Виж целия пост
# 1
Аз раждах преди година при д-р Кристиян Йончев - супер съм доволна и имам перфектен шев! Препоръчвам ти го с две ръце!
Виж целия пост
# 2
Д-р Богословова е невероятен лекар. Обаче прочети темата от вчера за Шейново и тогава вземи решение. Заради неонатолозите им, не бих ти препоръчала Шейново.
Виж целия пост
# 3
Д-р Виденов аз раждах при него много внимателен човек.
Виж целия пост
# 4
Др Тончев. Когато раждах през м3,2007г беше завеждащ на секциото, не го познавам, не съм плащала - по-внимателен лекар не съм срещала през живота си.
Виж целия пост
# 5
Д-р Чорбова, водят я много добра в секциото. Аз лично съм много доволна от нея. Секциото ми беше през юни 2007г.
Виж целия пост
# 6
Подкрепям за д - р Богословова и д - р Чорбова. И двете са невероятни професионалисти и жени! Цял живот ще съм им благодарна  bouquet
Виж целия пост
# 7
Д-р Попов!!!Много е добър !!!!!! Peace Peace
Виж целия пост
# 8
Аз бях при д-р Тодор Димитров  Peace
Виж целия пост
# 9
Д- р НЕНОВ ТОВА Е ПРАВИЛНИЯТ ИЗБОР
Виж целия пост
# 10
Аз бих ти препоръчала д-р Велев или д-р Гагова и двамата са много добри професионалисти, успех в избора  Peace
Виж целия пост
# 11
Защо точно Шейново?
Виж целия пост
# 12
при Тошко Димитров.Изпитан е и то от няколко жени
Виж целия пост
# 13
Раждах август месец в Шейново - не бих повторила  Naughty имам предвид Шейново, не говоря за второ раждане  Blush
Виж целия пост
# 14
За! Д-р Тончев
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия