ВЕДИ ИНТЕРИОР-голямата измама

  • 5 793
  • 35
Приятели ,искам да ви запозная с варненската фирма Веди интериор.В нета тя се рекламира като водеща фирма за интериор и обзавеждане.За мое огромно нещастие попаднах на тях.Платих за интериорен проект на къщата ми 1800лв.Да, платих за проект, а получих нескопосани рисунки,моля вижте сами:http://field.dibla.com/index.php?c2b63107eb2fdf8fd1c9799919be016 … &topic=3745.0
Поисках си сумата обратно,защото е редно когато някой не си е свършил работата, а те и не могат(много са далеч от това как се прави професионално един проект).Пари, разбирасе не връщат , те само взимат.Надявам се влязат в черните списъци и да няма други ограбени!

Виж целия пост
# 1
Проведи си с фирмата нужната писмена кореспонденция и от там - комисията за защита на потребители
Виж целия пост
# 2
Съжалявам за това, което сте преживяли. Няма ли начин да заведете дело срещу тях? Между другото файловете не се отварят.
Виж целия пост
# 3
Между другото файловете не се отварят.
Те трябва да бъдат изтеглени, говорим за файловете в pdf -формат.Просто са в по-голям размер , затова се наложи качването им по този начин.Благодаря ви за съвета, мисля да направя точно това,макар че договор нямам ,което много влошава нещата
Виж целия пост
# 4
А имате ли разписка  или някаква бележка за парите, които сте им платили?
Виж целия пост
# 5
Разбирасе имам издадена фактура
Виж целия пост
# 6
Може ли да се свържете с комисията за защита на потребителите? Пуснете запитване в следния форум. Надявам се, че там могат да ви дадат компетентна правна информация:
http://www.lex.bg/forum/index.php?lang=bg
Виж целия пост
# 7
Надявам се също и аз.За огромно съжаление все още има такива като vediinteriors.,фирми които лъжат и мамят клиента.Също се надявам в най-посещавания форум bg-mamma достатъчно хора да прочетат това , за да няма други измамени.Благодаря ви rapunzel
Виж целия пост
# 8
Мислех да не пиша по темата, но все пак ще си кажа мнението
Относно писаното в другия форум, там тръгваш с нагласата вижте ми проекта, какво ще кажете.
И като про-тата не са особено ласкави, се сещаме, че не сме доволни

Ами ако аз реша да ползвам дизайнер, първо ще се запозная с работата му, ще искам да видя предишните му неща, да го усетя, да видя дали сме от една кръвна група, после ще му обясня какво искам, как го виждам, той да ме усети... И тогава
И ако не станат нещата, ще се сърдя на себе си

Виж целия пост
# 9
Съгласна съм с Каспър и съжалявам за лошия резултат.

Не мисля, че комисията би помогнала, защото ти на практика си получила проект, нали така?
По ми е странен факта, че взимат 100% от цената авансово - поне в другия форум прочетох така.
Това мен би ме накарало да се замисля, че не им са читави делата.
Виж целия пост
# 10
Благодаря за мнението Каспър,но не съм съгласна с теб.Ако ти някога решиш да ползваш такъв вид услуга,не вярвам кръвната група да ти помогне.В случая не става дума за сърдене.Измами се случват всеки ден.Идеята на този пост е да предпазя хора,на които им предстои такъв вид начинание.Така или иначе аз няма да фалирам без тази сума,но една фирма мамеща клиентите си по този жалък начин не мисля,че има бляскаво бъдеще на пазара много дълго време.В момента правя втори проект и моите грижи постепенно намаляват.Благодаря на всички за включването. 
Виж целия пост
# 11
Това е просто възмутително. Въпросният "проект" може да се направи за не повече от 2-3 часа със супер елементарна програма. За съжаление, Nushlem, си постъпила доста наивно наистина - без договор, без да провериш други проекти на въпросния "дизайнер"....както и да е, явно си си взела поука и си имаш вече обица на ухото Wink Между другото, къщата ти е с уникално разпределение, поздравления. Дано следващия дизайнер си свърши много по-добре работата.
Виж целия пост
# 12
Да, така е архитектурата е доста различна,но уникална е гледката към морето.В момента работим върху това:



Виж целия пост
# 13
Мммм, любимото ми зебрано с хоризонтален фладер....дерзай! И после, живот и здраве, да показваш снимки. Wink
Виж целия пост
# 14
Извинявай, но не мога да повярвам, че някой ще плати 1800лв и няма да подпише договор какво ще получи срещу тази сума  newsm78 За тази сума би трябвало да проведете поне 2 допълнителни консултации и като изчистите окончателно идеите да подготвят не само проекти, но  и предложения откъде да бъдат закупени мебелите, точно с какви бои да се направи тази стена, т.н. А повечето фирми за интериорен дизайн се ангажират и с цялостните довършителни работи и предаването на къщата до ключ / това е друг етап, разбира се, но вече почти всички го правят/. А това което виждам, че са ти предоставили е някакъв нескопосан и смешен идеен проект - просто нямам думи  #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия