програма с рецепти

  • 5 658
  • 12
Момичета искам да ви похваля една програма за компютъра,която съдържа доста рецепти и съм много доволна от нея..Казва се Domestic Kitchen FX или домашен кулинар fx ако я напишете в google ще излезе,мисля че я теглих от www.download.bg
Виж целия пост
# 1
Момичета искам да ви похваля една програма за компютъра,която съдържа доста рецепти и съм много доволна от нея..Казва се Domestic Kitchen FX или домашен кулинар fx ако я напишете в google ще излезе,мисля че я теглих от www.download.bg

Изтеглих си я. Харесва ми
Виж целия пост
# 2
Момичета искам да ви похваля една програма за компютъра,която съдържа доста рецепти и съм много доволна от нея..Казва се Domestic Kitchen FX или домашен кулинар fx ако я напишете в google ще излезе,мисля че я теглих от www.download.bg
мерси за програмката   bouquet
и аз си я изтеглих,хареса ми Wink
Виж целия пост
# 3
откога си търся тази програмка newsm51
Виж целия пост
# 4
Я кажете , какво точно прави тази програмка - има рецепти в нея или си записвате вашите ?
Виж целия пост
# 5
има и рецепти има и функция за записване на твои рецепти  chef
Виж целия пост
# 6
А може ли по-конкретен линк, че нещо не се ориентирам.  Thinking И аз отдавна търся нещо подобно.
И дали става за Линукс?
Виж целия пост
# 7
http://kitchenbg.com/download/download.php от тук може да се тегли
Виж целия пост
# 8
Изтеглих я .Много ми хареса.
Виж целия пост
# 9
Как я теглите тази програма,че аз не успях?  Weary smile3547
Виж целия пост
# 10
Кликаваш на сайта който е дала stela_chagovec избираш си сървър 1 или сървър 2 и даваш на изтегли ,ще ти излезе синьо прозорче даваш на "запис на файл" и готово
Виж целия пост
# 11
    Polly,Опитвах сигурно 100 пъти по начина,който си описала.Постоянно ми дава някаква грешка и допустима резулюция,което на мен не ми говори нищо Embarassed
Виж целия пост
# 12
има поне три стари теми за тази програма.
ползвайте търсачката - тя е за това
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия