AquaSource - Коластра,Водорасли

  • 25 533
  • 14
Здравейте мили мами, искам да Ви попитам дали сте ползвали за децата си Коластрата и Водораслите на Аквасорс! Какви са Ви впечатленията! Как се отразяват на децата Ви/ на вас!
На мен ми ги препоръчага горещо /педиатъра/ и други приятелки. Вече ги пием повече от месец. Не виждам странични ефект, но ме наплашиха, че не било хубаво да се пият тези неща - давали много странични реакции - много алерги.....
Какво е вашето мнение????????????
Благодаря!
Виж целия пост
# 1
една приятелка ги взе за детето си и казва че е мн доволна.Моето мнение обаче е че преди всичко е най-добре естественно да засилиш имунитета на детето си.Може и да помагат наистина,но колкото и да са "полезни"няма нищо по хубажо от прясно изцеден сок нампимер,и нищо по полезно.А колко е голямо детенцето ти между другото?
Виж целия пост
# 2
Roma, az давах 1 опаковка Коластра. От есента започнах , та до края на 2007г. Не видях странични ефекти, но не намерих и положителни. И затова малко се съмнявам какво нистина има в тези хапченца. Наистина до сега детето ми не е пило АБ, но мисля че това се дължи на факта, че аз много го пазя. И както е казла paneva_82, по-добре някакъв плод или пресен сок от колкото тези чудеса, защото толкова коластра от естествен източник-малко ми намирисва на ..... И защо като е толкова полезно се разпространява по сиситемата мулти лева маркетинг.  Hug
Виж целия пост
# 3
и аз сам на това мнение за системата,още повече не мога да разбера защо в днешно време повечето хора искат да дават витамини и хран.добавки изкуственно за да подсилят имунитета на децата си.Е не  се  занимаваш да цедиш като луд сокове и да стържеш плодове но аз не сам привърженик на тези методи.Не сам давала изкуственни добавки и ако не ми се налага не бих дала.Ние също не сме боледували до вчера-намери ни някакъв вирус,или по точно ние го намерихме  Confused,но  сега да чукна на дърво вече сме добре и откакто малката се е родила почти година цял ден си играя да правя сокове и разнообразна храна.Според мен там му е майката,но ти си решаваш.Според мен това са излишни пари,за  тях можеш да купиш плодове и храна на детето си,които лично според мен биха му помогнали повече
Виж целия пост
# 4
Peneva_82, ako си дадеш детето на ясла или детска градина ще видиш, че никакъв естествено създаден имунитет не може да го спаси от болестите. И след като смениш 3 антибиотика за 2 месеца, няма въобще да се чудиш защо мамите дават хранителни добавки за имунитет. Моето дете не боледуваше въобще преди да тръгне на ясла. И за твоя информация не съм пестила пари нито за плодове, нито за храна на детето си.
Накратко съм доволна засега от Аквасорс и всеки сам прави избора си.
Виж целия пост
# 5
bonbonka6 не сам казала че не бих дала,ако четеш ще видиш че сам написала-ако не ми се налага.Още повече че писах също и че всеки сам си решава.За яслите и аз сам на това мнение и знам че често се боледува,аз говоря за в момента и за нашата възраст,а и питах за възрастта на детето на Roma но така и не получих отговор.А и не вярвам да има някои които да пести за детето си пари независимо за плодове или др.Явно не си разбрала какво исках да кажа точно.
Виж целия пост
# 6
Зелена енергия не успях да дам на детето си!Коластра давах около 7-8 дни.Появи му се ужасен обрив,който изчезна със спирането на коластрата.Та по въпроса ти за алергични реакции- да,възможно е,според мен.
Аз пих ЗЕ,не видях резултат.
Виж целия пост
# 7
В подфорума за Хомеопатия се разискват същите продукти! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=265601.msg6476643#msg6476643
Виж целия пост
# 8
и аз да се включа в разискването...коластрата не бива да се дава на деца или възрастни алергчнични към лактоза...на опаковката си го пише...други странични деиствия не съм чула

иначе аз и семейството ми вече повече от 10-ина години използваме водораслите за подсилване на организма си..
предимно съм фенка на зелената енергия..която при първи симптоми на настинка или някакъв вид разболяване давам по ударна доза 2-3 дни..Алое фреш ми препоръча една лекарка след като 3 години се мъчих с лениви черва и пиех всякакви възможни илачи и чаиове..една опаковка и вече 2 години съм ок..харесвам също крема Муун раиз...ползвам го предимно за мазане при болки в яйчниците или белези и стрии..общо взето всеки член от семейството ни си ползва по даден продукт поне 1-2 опаковки годишно...

аз бих продължила да ги използвам защото съм доста доволна от водораслите...номер едно си е зелената енергия...да спомена че не ги ползваме непрекъснато 365 дни..

хубаво в ако някои се реши да ги използва да открие подходящ специалист които не да го накара на всяка цена да купи а наистина да го посъветва кое е подходящо за него..
Виж целия пост
# 9
Именно с продуктите на Aqua Source имунитета се засилва естествено, защото те са си естествена храна.Защо трябва да се дават?Защото в днешно време плодовете, зеленчуците и въобще по-голяма част от храната ни не е това,което е била преди години,а е пълна с химии.
Не е нужна да се прави почивка от консумирането им.Вие да не би да спирате да ядете някаква храна?За да усетите ефекта им,трабва наистина да ги ядете /защото те са храни/ дълго време.
Продуктите AquaSource са естествени здравословни храни.
За ползването им не е нужна консултация от лекар.
Суперхраните - стратегията на бъдещето
Суперхраните могат да се разделят на няколко групи в зависимост от произхода си и действието им върху човешкия организъм. Можем да говорим и за супер комбинации, при които няколко храни са съчетани по такъв начин, че се получава продукт с уникални ползи.
Най-добрите суперхрани в света са:
От царството на водораслите: синьо-зелените микроводорасли АФА (елексир за мозъка) и Спирулина (майчиното мляко на Земята), които между всички храни от природата са с доказано най-високо съдържание на разнообразни ценни хранителни съставки.
От растителното царство: есенциалните мастни киселини, съдържащи се в много ядки и семена. Те влизат в състава на клетъчните мембрани и тъканните медиатори, които регулират метаболизма.
От животинското царство: коластрата. Тя е най-добрата храна за бозайници. Съдържа растежни фактори, които подпомагат регенерацията на организма, забавят остаряването и удължават живота.
Тези суперхрани са основа за добро здраве на всеки човек и употребата им ще нараства все повече, защото все повече хора се убеждават в ползите от тях и естествено ги препоръчват на познатите си.
За да се причисли към суперхраните, една храна трябва да отговаря на много условия:
1. Да съдържа в сравнително малък обем извънредно голямо количество хранителни вещества.
2. Да бъде естествена, а не преработена, и по-точно да няма дезактивиране на ензимите й.
3. Да бъде изключително лесно усвоима от организма на човека, без да го натоварва.
4. Да се отличава с много ползи, които не се постигат с употребата на обикновените храни.
Това, което очакваме от суперхраните, е да зареждат организма с енергия, да пречистват тялото от токсини, радиация и др., да повишават имунитета, да действат подмладяващо и да удължават живота. Някои суперхрани са с органна и тъканна насоченост – например за мозъка, за черния дроб, за кожата, за костите и т.н., а други са универсални, т.е. полезни за целия организъм.
Суперхраните се различават от повечето останали здравословни храни и хранителни добавки, (които съшо са много полезни, но не могат да се мерят с тях) по това, че суперхраните са основата на доброто здраве, а хранителните добавки, билки и др. са надстройка. Суперхраните са незаменими за организма като цяло, т.е. за всички клетки, тъкани и органи, докато повечето останали билки и добавки са полезни по-скоро за отделни органи и системи.
На фона на суперхраните всякакво лечение – било то алопатия, хомеопатия, хирургия, фитотерапия и т.н. – действа много по-добре. Разбира се, ако човек няма пари да си осигури най-доброто, може да му се дадат не суперхрани, а само билки и добавки, които да укрепят жизнено важен орган. Но тези, които са имали щастието да се възползват от пълната програма, са оставали много по-доволни...
Наистина може да се получи някаква реакция от страна на организма, но това е признак, че той се чисти и въпреки нея трябва да се продължи приема на продуктите,за да се постигне желания резултат.А това, че някой не е видял ефекта от тях, се дължи на недостатъчното дълго и постоянно приемаме на тези храни.

Виж целия пост
# 10
Здравейте мили мами, искам да Ви попитам дали сте ползвали за децата си Коластрата и Водораслите на Аквасорс! Какви са Ви впечатленията! Как се отразяват на децата Ви/ на вас!
На мен ми ги препоръчага горещо /педиатъра/ и други приятелки. Вече ги пием повече от месец. Не виждам странични ефект, но ме наплашиха, че не било хубаво да се пият тези неща - давали много странични реакции - много алерги.....
Какво е вашето мнение????????????
Благодаря!

Няма алергии, ако се ползват правилно. Коластрата може да направи обрив при алергични към лактоза, но не при всички заплюти за алергични се случва.  Hug Както вече казаха, това го пише на опаковката.


Но ето това " не било хубаво да се пият тези неща - давали много странични реакции - много алерги.....    " - този който го е казал има ли доказателства?????

Ние ги пием вече 8 години и не само, че не станахме алергични, но ни се изчистиха алергиите.  Thinking Ще ми е интересно да чуя обостовано противоположно мнение!
Виж целия пост
# 11
Незнам аз ползвам продуктите на Терапойнт и съм много доволна. И на Аквасорс съм ползвала, но за кратко и нямам впечатление. Ето тук има доста голям асортимент и информация www.topdobavki.com
Виж целия пост
# 12
Давам на големия син вече 2 години Коластра, от 1 година и половина не съм го спирала нито за ден от детска градина - дали се дължи на Коластрата незнам, но за мен тя си е страхотна.

На малкия не давам, защото имаше АБКМ. Но пък му давам течна афа, ензими и бифидус.

Аз съм твърдо за тези храни  Peace
Виж целия пост
# 13
Незнам аз ползвам продуктите на Терапойнт и съм много доволна. И на Аквасорс съм ползвала, но за кратко и нямам впечатление. Ето тук има доста голям асортимент и информация www.topdobavki.com
Защо ли пак ми мирише на реклами........
Виж целия пост
# 14
И аз да дам един глас в полза на зелената енергия за засилване на имунитета. Peace

Ние се лекуваме с хомеопатия доста успешно, но след поредното излекуване малкият се разболяваше отново след седмица-две... Говоря за по-миналата зима.. Нашият хомеопат ни препоръчваше ЗЕ, но аз бях предубедена заради начина на разпространение и се въздържах в началото. След поредното боледуване реших да пробвам със ЗЕ. Оттогава детето ми боледува изключително рядко. В началото давах ежедневно, сега - няколко пъти седмично. Разбира се, не разчитам само на ЗЕ да ни опази от болести, стараем се да се храним здравословно, наблягам на фрешовете и давам често плодове.
Относно други продукти на Аквасорс - купувала съм иницидентно коластра и ЕМК, но не чувствам нужда да ги ползваме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия