Един спор между мен и съпругът ми.

  • 4 757
  • 107
На наколко пъти ми се случва да не мога да заспя защото нещо ме боли(имам малко здравословни проблеми) и моля съпругът ми да остане до мен докъто заспя.Аз плача,а той ми казва,че е изморен,спи му се,моли ме да заспя,бърбори,че мен все нещо ме боли и в крайна сметка заспива.Тук е моментът да отбележа,че той работи,а аз още не,но след 2 седмици започвам и аз работа. В последният такъв случай,преди това бях го обидила и той ми се оправдава с това,че съм го обидила и за това не е бил до мен в този момент Whistling
На някой въпросът ми може да му се стори глупав,но аз не мисля така-трябва да се подкрепяме и да бъдем един до друг в труден момент нали?Ами ако един ден дай боже си имаме дете и то плаче,през ноща от болка и има нужда от него,дали и с него така ще постъпи newsm78
Виж целия пост
# 1
Разбира се, че трябва да се подкрепяте! Нали това е идеята когато човек се влюби и заживее с някого. Но може наистина да е изморен след като той работи, но няма да му коства нищо да те погушка и утеши докато сте легнали, все пак няма да копае градината, нали?
Ако успее да се постави на твоето място може да успее да разбере, колко малко му е нужно на човек в тежък момент за да се почувства по-добре.
Пожелавам ти да се оправиш и да получиш топлината от която имаш нужда Simple Smile
Виж целия пост
# 2
постъпваш егоистично.
1-во, как ще заспиш, щом някой ти "седи" на главата?
2-ро, как ще искаш от работещ човек компания за приспиване? Ми ако не заспиш цяла нощ? Той на сутринта ще отиде като парцал на работа, пък ти можеш цял ден да си дремеш.

Недейте да ставате егоисти. Подкрепата е едно, но чистия егоизъм - друго.
Виж целия пост
# 3
постъпваш егоистично.
1-во, как ще заспиш, щом някой ти "седи" на главата?
2-ро, как ще искаш от работещ човек компания за приспиване? Ми ако не заспиш цяла нощ? Той на сутринта ще отиде като парцал на работа, пък ти можеш цял ден да си дремеш.

Недейте да ставате егоисти. Подкрепата е едно, но чистия егоизъм - друго.
Това е пълна глупост! Егоистично е когато го прави всяка вечер и тя не търси компания а утеха.Понякога човек се нуждае от малко топлинка и разбиране.Напълно те разбирам и аз сам имала таива моменти,но мъжа ми е бил до мен.ПОГОВОРИ ПАК С НЕГО!! Hug
Виж целия пост
# 4
Виж сега, ако не му едва отвътре да те подкрепи, а трябва да го увещаваш с доводи или да го манипулираш емоционално, просто забрави... Не казвам, че не си права, не казвам и че е невъзможно да постигнеш искания от теб резултат, но той няма да е ЕСТЕСТВЕН, а ПОСТИГНАТ. Има разлика, и то много съществена.
Виж целия пост
# 5
Ще ме прощаваш, но според мен се глезиш. Мъжът ти ти е съпруг- не майка или бавачка, като те боли нещо- иди на лекар, не тормози човека. До колкото разбрах редовно ти се случва.
Недей да рискуваш да се превърнеш в обикновена досадница за съпруга си.
Лично мен много ме отегчават вечно мрънкащи същества.

Или иди на лекар и пий някакви хапчета, или стисни зъби, не се дръж като в детската градина!

Денигали, много смело раздаваш квалификации, това че някой не мисли ба като тебе не значи, че говори глупости!  Naughty
Виж целия пост
# 6
И аз така мисля sapfira и denigali.Шани не мисля,че е егоистично от моя страна при положение,че когато той има нужда от мен аз съм до него Rolling Eyes
ПОГОВОРИ ПАК С НЕГО!! Hug
Чакам вашите мнения и довечера ще му дам да ги прочете.Тък като ми каза:"Защо не напишеш във форума да видим другите как мислят"Така,че имам нужда от вашите мнения каквито и да са те-може пък да се окаже,че аз греша Rolling Eyes

Виж сега, ако не му едва отвътре да те подкрепи, а трябва да го увещаваш с доводи или да го манипулираш емоционално, просто забрави... Не казвам, че не си права, не казвам и че е невъзможно да постигнеш искания от теб резултат, но той няма да е ЕСТЕСТВЕН, а ПОСТИГНАТ. Има разлика, и то много съществена.
Да знам,че дори и да постигна нещо то няма да е по негово желание.Но когато човек се чувства зле не мисля,че е неправилно да помоля за малко подкрепа(била тя и измолена)а близките ми да ми обърнат гръб-нали така-просто търся верният отговор на въпроса нищо повече-не карам и не насилвам никого за нищо Hug
Виж целия пост
# 7
Човека работи. Помисли малко.  Wink Когато ти започнеш работа, ще видиш, че сънят е ценен. И според мен постъпваш егоистично.
Виж целия пост
# 8
Бебина, едва ли можеше да си измислиш по-подходяща лична титла!  Peace
Виж целия пост
# 9
Бебина, едва ли можеше да си измислиш по-подходяща лична титла!  Peace
Joy вярно е признавам го понякога е така Embarassed
Виж целия пост
# 10
На масата всеки може да е добър съпруг/а, само в трудни моменти се вижда на кой колко му пука за другия. Но насила не става, трябва да му идва отвътре ...
Виж целия пост
# 11
Щом не му идва от вътре,не го карай на сила.
Ще започне да те възприема като една мрънкаща досадница. Wink
Виж целия пост
# 12
Щом не му идва от вътре,не го карай на сила.
Ще започне да те възприема като една мрънкаща досадница. Wink


Не го карам,просто го помолих Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Щом не му идва от вътре,не го карай на сила.
Ще започне да те възприема като една мрънкаща досадница. Wink


Не го карам,просто го помолих Rolling Eyes

И в "помолването" влиза изтипосване в преобладаващо женски форум с цел назидателно прочитане довечера на 718 мнения "Ауууу, къде го намери тоз` безчувствен простак???"  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 14
Мисълта ми е,че ако той имаше желание,щеше да го направи без да се налага да го молиш.
Ти искаш да прояви разбиране,но и ти трябва да проявиш такова.Човекът работи,изморен е. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия