лазарна епилация вав Варна

  • 796
  • 6
Моля ви кажете ми каде вав Варна правят лазарна епилация.Ако имате и ли4ен опит много ще ми помогнете.Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Аз посещавам студио ПИКАСО доволна съм, екипът там е много любезен.
Виж целия пост
# 2
И аз ходих в Пикасо. Първоначално бях повече от доволна, но след като след пълния курс процедури(6 на брой) космите ми продължиха да растат все едно никога, нищо не съм им правила, спрях да ходя и съм меко казано разочарована.  Stop
Виж целия пост
# 3
И аз ходих в Пикасо. Първоначално бях повече от доволна, но след като след пълния курс процедури(6 на брой) космите ми продължиха да растат все едно никога, нищо не съм им правила, спрях да ходя и съм меко казано разочарована.  Stop

И аз съм с абсолютно същите впечатления. В началото - супер, но после -  Rolling Eyes
Отдавам го на факта, че косъмчетата изтъняха и лазера спря да ги хваща.
Виж целия пост
# 4
И аз ходих в Пикасо.   Stop

И аз съм с абсолютно същите впечатления. В началото - супер, но после -  Rolling Eyes
Отдавам го на факта, че косъмчетата изтъняха и лазера спря да ги хваща.


Надали това е факта.
Аз го отдавам на факта че апаратурата им не е на ниво..
Това което постигнах в София с две процедури, надали щях да го постигна в Пикасо - Варна и с 20 процедури.
Виж целия пост
# 5
И аз ходя в Пикасо, вече минаха 5 процедури и пак се появяват косъмчета. Все още не мога да кажа дали съм доволна, ще кажа след 6та  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
А знаете ли каде на друго място правят такава.Аз си записах 4ас за пикасо ,но нещо май ме разобедихте.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия