Заразено мляко в детски градини (Дупница, Рила и Кочериново)

  • 680
  • 9
http://www.dnes.bg/article.php?cat=5&id=47439

Храната не минава ли през някакви изследвания преди да стигне до децата  Shocked
Виж целия пост
# 1
Ох, това е много гадно!!! Как може такова нещо Shocked #2gunfire
Дано да няма заразени...какво са виновни хората ,които са си купували от това мляко.
Виж целия пост
# 2
През какви изследвания да минава?
В градините се сключват договори с фирми производители и дистрибутори, които показват, че имат разрешителни, сертификати и всякаква изрядна документация
За да е производител и продава, въпросната фирма ги е имала
При текущ контрол в цеха, откриват бактерията.
Проверяват къде е зареждано, за градините задължително има документация, някои магазини 100% ги няма, защото не са издавани документи
И така
И преди е имало много такива случаи, но са покривани
Сега действаме за пред ЕС
Хубаво е, че има повече сигурност за децата ни

Виж целия пост
# 3
През какви изследвания да минава? ...

Мислех, че е като в детските кухни - проба от храната се изследва преди да се раздаде. Или и там не е така  Rolling Eyes не знам, не съм запозната, просто не очаквах да разчитат само на производителите ...
Виж целия пост
# 4
През какви изследвания да минава? ...

Мислех, че е като в детските кухни - проба от храната се изследва преди да се раздаде. Или и там не е така  Rolling Eyes не знам, не съм запозната, просто не очаквах да разчитат само на производителите ...
И аз все съм си мислела, че в детските заведения се правят ежедневни проби на храната. Sick
Виж целия пост
# 5
И аз така си мисля, че всеки ден трябва да се прави проба на храната. Но може и да не е така.
Виж целия пост
# 6
През какви изследвания да минава? ...

Мислех, че е като в детските кухни - проба от храната се изследва преди да се раздаде. Или и там не е така  Rolling Eyes не знам, не съм запозната, просто не очаквах да разчитат само на производителите ...
Това значи във всяка градина да има лаборатория
Ти знаеш ли във вашата да има?
Виж целия пост
# 7
Това е пълно безобразие!Явно вече никъде не можеш да си сигурен с какво се храниш.Щом и детските градини, кухните и яслите стигнаха до там...Но все пак защо не се постави въпроса за качеството на храната за децата и не се въведе по-строг контрол в детските заведения.
Виж целия пост
# 8
Това значи във всяка градина да има лаборатория
Ти знаеш ли във вашата да има?


В нашата мисля, че се изследва, защото на едно място се готви всичко - за всички градини в Люлин и за детската кухня, после се разнася с коли по градини и пунктове. За другите нямам представа как е, но като гледам се налага подобен контрол.
Виж целия пост
# 9
Като се замислих май не се  изследва. Лаборатория няма в градината, остава варианта да се носи някъде, но едва ли.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия