Кои предмети да избера?

  • 2 141
  • 31
Здравейте!
Трябва да си избера 3 от 9 предмета за следващия семестър и не мога да избера кои! newsm78

1. Tърговия   
Предприемачество
Европейска интеграция

2. Световна икономика
Геоикономика и политика
Стопанска логистика

3. Екология
Политология
Философия
                       

Понеже тук влизат много хора предположих, че сте по-запознати, а някои дори сте учили такива неща и може да ме посъветвате кои са най-интересни/полезни. Rolling Eyes

Знам, че аз трябва да си реша, но като имам 1 ден, а някои от тях нищо не ми говорят съм затруднена. newsm78

Трябва да са по 1 от всяка група, а тези с малкия шрифт съм ги отписала по-скоро. Thinking
Виж целия пост
# 1
не зная за каво иде реч, но мен винаги са ме влечали 1 и 2
Виж целия пост
# 2
Което те влече, разбира се!!!
Виж целия пост
# 3
Кои са най- интересни, кои са най- лесни или кои са най- полезни?
Формулирай си критериите.
Виж целия пост
# 4
 Зависи какво учиш-каква е специалността ти, зависи и от преподавателите-свестните преподаватели мога да направят и най-скучния предмет страхотен.
 Аз съм учила някои от тези предмети и ще ти кажа на мен какво ми беше интересно. 1.Европейска Интеграция(взех такъв изпит миналата година-беше много интересно);
2.Геоикономика и политика-също много интересен,въпреки, че ти е с малък шрифт(другото ми беше ужасно скучно-"стопанска логистика"-бррр... Sick)
3.Екология или философия (при второто, преподавателят при нас беше наблегнал на религиите и беше много интересно)
 Но пак зависи-най-вече от преподавателите, които водят лекциите...Успех в избора и изпитите  bouquet
Виж целия пост
# 5
1. Tърговия   
Предприемачество
Европейска интеграция
Виж целия пост
# 6
Кои са най- интересни, кои са най- лесни или кои са най- полезни?
Формулирай си критериите.

По-скоро кои са най-интересни...
На второ място полезни...

Кrisal, на мен точно за стопанската логистика ми казаха, че е интересна. newsm78 А Геоикономика и политика, за какво иде реч с няколко думи?  Rolling Eyes
За преподавателите нямам информация, казват ми от днес за утре да си избирам...и не мога да преценя какво ме влече особено..

Блонди, трябва да избера от всяка групичка по 1 предмет, например Търговия, Екология, Философия.  bouquet
Виж целия пост
# 7
Европейска интеграция

Световна икономика

Политология
                       

Аз бих избрала тези
Виж целия пост
# 8
Търговия
Световна икономика
Политология

Това би бил моят избор.  Peace
Виж целия пост
# 9
Търговия
Световна икономика
Политология

Подкрепям напълно, това са най-интересните, но не и най-лесните  Wink
Виж целия пост
# 10
Бих избрала :

Европейска интеграция
Световна икономика
Политология
Виж целия пост
# 11
Tърговия   

Световна икономика

Политология

Аз бих избрала тези предмети. Освен, че ще са ти полезни, са и много интересни. Но най-вече ти трябва да прецениш какво точно искаш да учиш.
Виж целия пост
# 12
Понеже съм завършила "Икономика на търговията", ще кажа, че Търговията включва и Предприемачество и Стопанска логистика, така че, ако бях на твое място аз бих избрала това:

Търговия
Световна икономика
Философия
Виж целия пост
# 13
Труден избор, при условие, че трябва от всяка група по един, защото и трите в първата са супер интересни и наистина полезни. От останалите 2 групи единствено политолигията би представлявала някакъв интерес, макар че е спесифична и не знам каква практическа полза би извлякла.
Виж целия пост
# 14
Европейска интеграция

Световна икономика

Политология
                       

Аз бих избрала тези
И аз тях)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия