Моля за съвети. Липса на сперматозоиди.

  • 6 307
  • 36
Моят съпруг е диабетик от 12  годишна  възраст. Женени сме вече 9 години, но уви дете нямаме. Аз съм на 32 години, а съпругът ми на 31. Правих си изследвания, според които при  мен  всичко  е наред, но съпругът ми не отделя въобще сперма. Нашия личен доктор ни насочи към андролог в Пловдив или София. Последно мъжа ми беше лекуван от уролог за възпаление на простатата, което не помогна изобщо в нашия случай. Моля ви за насоки ,съвети - къде да отидем, какви изследвания ще са необходими и колко ще ни струва, защото за нас това е от голямо значение. Има ли начин да използваме здравната каса, дори отчасти. Отчаяна съм вече ..Времето препуска.. newsm78- ще съм много благодарна на всички за всякакви съвети.
Виж целия пост
# 1
Здравей! За съжаление не мога да помогна , но ако искаш пусни си темата в подфорум "Искам бебе" там майките  и всички пишешти и сблъсквали се с твоя или подобни проблеми биха ти помгнали и биха били от ползасъс съвети. Искренно ти желая скорошно подобряване на съпруга ти и твое забременяване.  bouquet
Виж целия пост
# 2
Помоли модератор да ти премести темата в подходящия раздел   bouquet
Виж целия пост
# 3
помолих вече за преместване..
Виж целия пост
# 4
 Hugсилно се надавам скоро да се похвалиш..........
Виж целия пост
# 5
Миличка не искам да те стряскам, обаче знам че диабета се предава по генетичен път....помисли си добре.Най-добре е да обсъдиш проблемите със специалисти.Смятам, че те могат да ти дадат наи-правилна насока.
Виж целия пост
# 6
От къде си? По принцип в София препоръчват д-р Кацаров.
Виж целия пост
# 7
Аз също ще ти препоръчам д-р Милен Кацаров - уролог - андролог. Много добър професионалист и чудесен човек.
Ето и координати:
http://andrologia.hit.bg/

Успех! Peace
Виж целия пост
# 8
от хасково -софия  ми е твърде далече.. ако мога в пловдив там  ще идем.Все пак средствата са ограничени...
Виж целия пост
# 9
Hugсилно се надавам скоро да се похвалиш..........







доста съм се отчаяла и обезверила вече.. Confused
Виж целия пост
# 10
Не ти препоръчвам в Пловдив  Naughty тук няма свесни доктори в тази област ние с мъжки фактор и от опит ти казвам, че е е по добре в София  Peace.
Виж целия пост
# 11
Не ти препоръчвам в Пловдив  Naughty тук няма свесни доктори в тази област ние с мъжки фактор и от опит ти казвам, че е е по добре в София  Peace.

Д-р Милен Кацаров е най-удачният избор според мен.Успех!
Виж целия пост
# 12
Състоянието на съпруга ти се нарича аспермия. В Пловдив можеш да се консултираш с д-р Дечев от ВМИ, но най-добре е да си запишете час за д-р Милен Кацаров в София.
Виж целия пост
# 13
Най-добре е в София - д-р Кацаров. Ще загубиш повече време и пари в лутане.
Виж целия пост
# 14
Според мен трябва консултация и с ендокринолога, защото се касае за детски диабет, настъпил преди пубертета, който за съжаление често води до безплодие при мъжете. Но си мисля, че трябва да има някакви начини за въздействие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия