Кератолин-лосион за тяло с 12% Уреа на Био Трейд-отзиви?

  • 2 918
  • 3
Някой може ли да сподели опит с този лосион за тяло? много ме интересува от към качество.По принцип всички продукти на Биотрейд са много добри.Цената на това чудо е 7.90лв и го има само по аптеките.   bouquet

Виж целия пост
# 1
На мъжът ми го бяха предписали, защото имаше много сухи участъци по кожата. Мина му бързо. Аз преди няколко дни си намазах краката с него, защото ми беше свършил лосионът, и щях да умра от щипане и сърбеж, дори след като го измих, пак ми беше гадно. В продуктите на Биотрейд има някакви много агресивни съставки, и за по-чувствителни кожи са много неподходящи.
Виж целия пост
# 2
Предполагам че може и да е от Уреата ThinkingМного неприятно.Може би просто не е за чуствителна кожа.
Виж целия пост
# 3
На мъжът ми го бяха предписали, защото имаше много сухи участъци по кожата. Мина му бързо. Аз преди няколко дни си намазах краката с него, защото ми беше свършил лосионът, и щях да умра от щипане и сърбеж, дори след като го измих, пак ми беше гадно. В продуктите на Биотрейд има някакви много агресивни съставки, и за по-чувствителни кожи са много неподходящи.
  Може и да не е от УРЕЯТА , мажа крачетата на дъщеря ми с балсама на др.ТАЙС той е с 3% урея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия