След аборт

  • 941
  • 4
Здравейте, моля ви за съвет.
Миналия месец направих мисед аборт. Мисля че отново съм  бременна. Случвало ли се е на някоя от вас. Дайте ми съвет. Не съм изчакала дори един цикъл. Забременявам много лесно.
Виж целия пост
# 1
Не пишеш в коя седмица ее бил аборта-по принцип лекарите препоръчват изчакване от 3 до 6 цикъла в случаите, когато е била по-напреднала бременност и след абразио; ако абортът ти е бил рано и без лекарска намеса се е изчистил организма, може би не е проблем за една успешна следваща бременност; желая ти успех Peace
Виж целия пост
# 2
Съжалявам zа аборта.  Sad

Напълно е въzможно да си бременна, подкрепям бланШ. Ако е бил в начална бременност, органиzмътможе бърzо да се въzстанови и скоро след това да имаШ овулация. Обаче не се доверявай на тестове zа бременност, може органиzмът ти да не се е иzчистил от хормона ЧХГ и zатова те да са пак пол.  Peace
Виж целия пост
# 3
Мила, ако органиzма ти не е бил готов zа втора бременност, ти нямаше да zабременееш. Не се притеснявай, дано сега всичко е наред   bouquet
Виж целия пост
# 4
Аз направих миссед в 7-8 г.с. и като отидох на преглед някьде около 25-тия ден след това, след като ме огледа обстойно отвсякьде лекарят ми каза, че след като ми дойде пьрвият цикьл мога спокойно да започна опитите за забременяване отново. Абразиото ми беше направено с вакуум, организмьт ми се беше вьзстановил перфектно за около месец - докторьт каза, че сякаш нищо не е било.
Други пьк сьм чувала, че сьветват да се изчака 3 месеца, но наистина много зависи от това в коя седмица си била и дали имаш доверие на лекаря си, който все пак трябва доста добре да е запознат сьс сьстоянието ти като цяло, ако си му редовен пациент.
И не на последно място мисля, че ти най-добре би могла да усетиш кога си готова за една нова бременност.
Миле е много права за ЧХГ хормона.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия