Къде в София бельо на Христи?

  • 2 402
  • 10
Много го харесвам, но никъде не намирам, ако някой е срещал на последък и има по-богат асортимент моля да ми пише!В сайта им за съжаление не пише дали имат магазин някъде newsm78
Благодаря, предварително!
Виж целия пост
# 1
Мисля,че преди около 2 години  ooooh! съм виждала да продават в подлеза на Окръжна болница или Плиска newsm78
Виж целия пост
# 2
Аз си купувам техни сутиени. Имат магазинче за бельо на Окръжна болница, на спирката на автобусите, има каре с магазинчета. Отгоре пише българско бельо. Виждала съм и на пътеките в Младост.
Виж целия пост
# 3
В подлеза на Спортната палата има магазинче за бельо, там съм виждала. Peace
Виж целия пост
# 4
  bouquet
Виж целия пост
# 5
На улица "Нишава" - тази част от улицата дето е в квартал Стрелбище. Ако тръгнеш по улицата от бул"България" по посока Южния парк, от лявата страна, на ъгъл с една малка уличка се намира магазина, има на много марки бельо - има и на Христи
Виж целия пост
# 6
На улица "Нишава" - тази част от улицата дето е в квартал Стрелбище. Ако тръгнеш по улицата от бул"България" по посока Южния парк, от лявата страна, на ъгъл с една малка уличка се намира магазина, има на много марки бельо - има и на Христи
Това ми е най-удобно като разположение, ще го посетя, благодаря!
Виж целия пост
# 7
В Красна поляна на базара, горе на ет.2 има представителен техен щанд
На пазара също ги има в едно магазинче
Виж целия пост
# 8
az znam v ZALA SOFIJ,v podleza na NDK  Peace
Виж целия пост
# 9
Подлезът до НДК - този, който води към трамвая и автобусите за Младост и Дружба. Има голямо разнообразие. Магазинът се намира на ъгъла срещу изхода на автобусната спирка.
Виж целия пост
# 10
Сутринта, по път за работа, видях един техен представителен на ул. Симеон, след женския пазар
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия