хипотермия

  • 1 560
  • 1
Здравейте,моят въпрос е малко труден за обяснение,но ще опитам да обясня.Дъщеря ми е на 1г. 11м,през на4алото на ноември изкара една вирусна инфекция с 40 градуса температура ,след която последва хипотермия-34 градуса и то само през нощта.Лежахме в болница с диагноза хипотермия следстие на отравяне с панадол.Хипотермията продължи 14 дни с 35.5 през нощта,след което детето се оправи за около 10дни и от тогава до 28 януари все още и спадаше температурата нощем,когато дойде новия грип и вси4ко от на4ало.4 ДНИ С НИСКА 34 градуса температура,сега ве4е е 35,но моето претиснение не ми дава мира.Тази хипотермия следствие от натрупаните вирусни инфекции и температуропонижаващите ли е,или на ве4е разбутания център в хипоталамуса или нещо ендокринно и отделно?Моля ви за мнение,много съм разтревожена.Детето е жизнено,ве4ер си спи,храни се.БЛАГОДАРЯ ВИ предварително.
Виж целия пост
# 1
Понякога вирусните инфекции водят до разтройство в терморегулацията, но при всички случаи е добре да се консултирате с детски ендокринолог.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия