Пъпки

  • 771
  • 10
Момичета препоръчаите ми нещо за пъпки Flutter
Виж целия пост
# 1
Запис! На колко години си? От кога ти излизат,дай повече инфо... Hug
Виж целия пост
# 2
Запис! На колко години си? От кога ти излизат,дай повече инфо... Hug

И също за акне ли говориш или ситни пъпчици, които ти излизат от време на време? И типът кожа.  Flutter
Виж целия пост
# 3
Аз съм невероятно доволна от 3-те стъпки на Клиник. Peace
На Виши продуктите против пъпки също са много добри,но само,ако си с мазна кожа,понеже аз съм със суха и много ми се белеше. ooooh!
Виж целия пост
# 4
Мен от 2-3 месеца ме нападнаха едни пъпки по лицето ooooh!в чудо се виждам вече.Тъкмо ми мини едната,нови две се появят #Crazy Аз като карах пубертет не съм била така.На 30 год.съм.Преди 6 месеца спрях да пия Диането и дали не е от това newsm78Сега си купих коприва на доктор Тошков за прочистване.Още нямам резултат.Пия ги от 4 дена.
Виж целия пост
# 5
Аз станах банална с препоръчваната от мен маска на Талодерма-против акне.
Изчисти ми лицето за една седмица.Комбинирах я с много добрия ексфолиант на Суис Формула за проблемна кожа.
Виж целия пост
# 6
Според мен,ако проблемае по-сериозен е най-добре да се обърнеш към дерматолог. Peace
Виж целия пост
# 7
Диане много често се изписва за изчистване на кожата.Иначе за смесена кожа аз съм доволна от Виши и  Нивеа - гела за измиване на лицето.Успех   bouquet
Виж целия пост
# 8
Тази тема, смятам, ще ти бъде от полза. Има доста идейки и препоръки за маски и др козметика. Успех в борбата с гадинките!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254446.0
Виж целия пост
# 9
Според мен,ако проблемае по-сериозен е най-добре да се обърнеш към дерматолог. Peace
ми дааа Peace
Виж целия пост
# 10
аз бих типрепоръчала да отидеш на дерматолог и на медицински козметикподчертавам медицинскипонеже ги има всякакви.Когато отидеш при дерматолога гопопитай къде да отидеш за почистване на лицето
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия