проблем с драцена

  • 2 883
  • 9
драцената ми е от 16 год. цъфти на 4 год. веднъж има гроздовиден цвят мирише много силно но тази зима листата му станаха кафяви незнам какво да правя някой ако има подобен проблем нека да даде съвет ще съм много   bouquet
Виж целия пост
# 1
драцената ми е от 16 год. цъфти на 4 год. веднъж има гроздовиден цвят мирише много силно но тази зима листата му станаха кафяви незнам какво да правя някой ако има подобен проблем нека да даде съвет ще съм много   bouquet
Я дай снимка, да видя какво е драцена, че не разбирам много от цветя.
Виж целия пост
# 2
Питай в тази тема нашите видни цветарки  Simple Smilehttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=265499.0;all
Виж целия пост
# 3
Хм, аз имам две драцени. Едната е доста висока, мисля, че е поне 10-годишна, но никога не е цъфтяла. То е вярно, че и аз съм немарлива по отношение на цветята, де...
Виж целия пост
# 4
съжилявам че немога да покажа снимка мойта е с широки листа стъблото и е вече като дърво съпруга ми беше морски капитан донеси го от цеилон и по цветарските магазини съм питала но и те не са виждали да цъфти а по цветарските саитове виждам че става дума за същото цвете но не се споменава за цъфтене Sick newsm78 #Cussing out
Виж целия пост
# 5
Ето тук има информация за различните  драцени. По принцип покафеняват или от преполиване или от сух въздуйх. Изрежи кафявите краища
Виж целия пост
# 6
много благодаря  bouquetи този саит съм преглеждала но само в един  видях и снимка и се уверих че е точно като моята  защото е снимана цъфнала в цветя и растения момичета извинявайте много но немога да слагам тук нито картинки нито снимки просто незнам как newsm78но ще трябва да се науча smile3529
Виж целия пост
# 7
еееееее не съм ви казала честит Св.ВАлЕНТИН или Трифон Зарезан 1dating luvbed Heart Eyes txtloves newsm76
Виж целия пост
# 8
Аз имам 4 драцени-никога не са цъфтяли. Sad
Кафяви листа-причините могат да са много-измръзване,преполиване,сух въздух,недостиг на микроелементи,вредители.Така е много трудно да получиш съвет.
Вземи едно листо и го занеси в  агроаптека.Там ще ти препоръчат препарати за листно или почвено подхранване или против вредители.
Успех!
Виж целия пост
# 9
много   bouquet не бях се сетила за това ето каква е ползата от форумите newsm10 четох че много рядко цъфти в домашни условия аз моите драцени са ми пръснати в различни посоки в апартамента Шумен къщата Преслав и апартамента в Ямбол но ми цъфти само в Шумен което е много жалко за мен  #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия