Пег Перего - отзиви, къде ги има и други въпроси...

  • 12 011
  • 45
Всеки ден си сменям желанията, но до раждането или поне докато не купим количка така ще е Crazy
Та видях това: http://www.vitodesimone.com/content/view/13/23/ и очите ми останаха. Но в сайта е даден адрес в Пловдив и няма цени. Можете ли да ме ориентирате къде в София мога да ги видя и горе долу как вървят цените? Удобни ли са за бутане, за бебето, изобщо всичко, което се сетите.
Благодаря Hug
Виж целия пост
# 1
днес видях пег-перего на пазара в Младост 1А - GM CITY до Била, иначе за София ги внася "Еко-бебе" (вносителя на др.Браун и ....), в Дианабат е магазина им. Направи ми впечатление на новите модели, че гумите им са абсолютно гладки без грам грайфер (като на пистовитв мотори) - много пластмасови изглеждаха, не съм ги пипала, но някой който има такава да каже.

имаше и Mutsy във въпросния магазин

сетих се, магазина на вносителите "Еко бебе" се казва "Прима Папа", бул.Г.М.Димитров 65
Виж целия пост
# 2
Ето конкретно цената на Скейта, в сайта има и много други с тази марка:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3461

Иначе на живо и аз съм ги виждала във въпросния магазин между Билла и Деница, но не знам дали миат абсолютно всички модели за да ги разгледаш.
Виж целия пост
# 3
Във въпросния магазин в Младост 1А има само модела Ариа, но мисля, че доставят по поръчка и другите модели, поне на мен ми предложиха.
Виж целия пост
# 4
Във въпросния магазин в Младост 1А има само модела Ариа, но мисля, че доставят по поръчка и другите модели, поне на мен ми предложиха.
Да, и на мен нещо такова ми се върти в главата от миналата пролет, когато търсех лятна количка - действаха с доставка. Но мисля, че имаше повече модели, защото сега магазина се разшири двойно. Но, застраховам се, не съм сигурна.
Виж целия пост
# 5
Много функционална количка:)
Виж целия пост
# 6
Във въпросния магазин в Младост 1А има само модела Ариа, но мисля, че доставят по поръчка и другите модели, поне на мен ми предложиха.
и Плико и още някаква, имаше и Инглесина, не много не се загледах по-всички днес
Виж целия пост
# 7
И едно много сладко Mutsy  Sunglasses
Виж целия пост
# 8
Има ги в  Piggys house и  Prima pappa. Skate и мен супер много ме кефи,но е 15 кг............................ newsm78.Моделът е от месец-два на пазара и още няма много отзиви.
Виж целия пост
# 9
Аз съм върла фенка на Пег Перего , имам точно две колички и наскоро навих и сестра ми да си купи на същата марка. Естествено, тя понеже е родена с късмет, за нея излезна още по-хубав модел. Писах и в друга тема, че Скейт е наистина страхотна количка  newsm10 , тя наскоро роди и е излизала сравнително малко, но впечатленията и са много добри. Много е маневрена, наистина с този кош е доста функционална и си има всичко, което е необходимо . Единствено столчето за кола е отделно, но аз и дадох мойто да го ползва. Цената и е 1 290.- и си я купи от магазина на посочения вносител. Знам, че по принцип правят безплатна доставка ,иначе тук във форума съм чувала,че в един голям магазин в София има голям избор на тази марка Пигис ...., само това съм запомнила   newsm78( тези, които знаят точно името да го допълнят),та  може и там да я има.

Ако те интересува друго - питай  Peace
Виж целия пост
# 10
Пигис ...., само това съм запомнила   newsm78( тези, които знаят точно името да го допълнят),та  може и там да я има.
...хаус
Виж целия пост
# 11
Опс , писали сме едновременно с Gvendulin  и тя е написала името на въпросния магазин. Вярно е, че е 15 кг, но при маневрена количка изобщо не се усещат. Моята първа е 13 и изобщо не съм имала проблем.  Ако трябва да се качва пеша по много стълби , тогава  - да, наистина трябва да е лека, въпреки, че и 5 кг. пак ще ти се видят много.
Виж целия пост
# 12
Дуци, супер изглежда. Ние ползвахме лятната Ариа на Пег Перего и съм много доволна. Ако ми се наложи  Mr. Green, пак ще купим същата марка количка.

Дотогава обаче Краси се е заела с оздравителната ми програма  Crazy


Така че не се замисляй. Според мен отиди до Къщата на прасето да я видиш и си я поръчай от вносителите в Пловдив. Пак ще ти излезне по-евтино, пък е добре да имаш връзка с тях, ако се наложи следпродажбено обслужване.

Аз бях счупила малко Ариа-та и им писах, пратих снимки, обаждаха ми се няколко пъти и ми поръчаха частта от Италия. Изобщо много са точни и коректни.  Peace
Виж целия пост
# 13
Благодаря, ще отида наистина да я видя в прасешката къща(Смърфи Heart Eyes) и ще разкажа после какво съм видяла Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Дуци,страхотна е!Кажи като я видиш на живо как е и какава и е цената  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия