10 евъргрийна,free edition,от свекъра(свекървата).

  • 161 670
  • 1 021
 Mr. Green Не се издържа вече!  Mr. Green
Някои хитове заслужават да станат достояние на повече от една изкукуригала снаха,хахаха.
И така:
№1. Свекър ми не ми знае фамилията.
 (Наложи се да попълва трите ми имена,и се връща леко притеснен:"Знам ,че си Елисавета Багряна,но фамилията ти как ли е,а?".Рекох-Чукундурова,по свекър!)
№2. Вади си домат от торбичката и си го реже.
Това събитие стана в кръчмата,милият салатката му свърши преди основното и,с уста пълна с последното доматче и красноречив поглед,ми рече:я вземи тва доматче и го измий да си го нарежа тука!
Тук да вметна,че №1 и №2 може би трябва да си поделят по братски първото място.
На трета позиция,да не забравяме свекървата:


момент,мъжа ми се прибира
ще довърша  посред нощ...

№3.
Виж целия пост
# 1
Най-пресни от свекито.Много си я бива.
№1-е, толко студ тази зима от къде ли е? Това дойде от Америка, само американска студ ще да е hahaha
№2 когато и казах ,че съм бременна, тя се изцепи: Аййй ,сигурно му е много тъмно вътре милото #Crazy
като се сетя ще продължа
Виж целия пост
# 2
Забавна темичка  Joy
Едва ли ще се сетя нещо и аз, но ще следя за забава  Hug
Виж целия пост
# 3
 Joy Joy Joyстрахотна темичка!,. 
Сега се сещам и за моята умничка свекърва
1.На дъщерята на мъжа ми (от първие му брак)"Ти не си вече от нашето семейство! "
2.Насочено към мен,след като разбра че имам връзка със сина и."Когато той започне да се насира ,ти ще хойкаш по мъже!" #Cussing outимаме 17 години разлика
Виж целия пост
# 4
Култува тема...като авторката и Mr. Green
Записвам се да я следя...и аз имам доста да кажа по въпроса Twisted Evil
Виж целия пост
# 5
ooo,aз също ще се разпиша...но по-късно!
Виж целия пост
# 6
Първото нещо, което се казва при всеки разговор по телефона:
- Имате ли нещо сготвено вкъщи?  Shocked
- А десерт имате ли?  Shocked Shocked
- Изпрахте ли си прането и имате ли какво да облече сина ми?  #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 7
Култува тема...като авторката и Mr. Green
За теб култува,за други глупава...  hahaha
№3. Не се казва дядо,а дЕдо!!!И не е правилно да се я-ка така!
(Може би правилни са боядиШЕ,голЯми,...)
№4. Мацеее,не си дочела нещо добреее,точно защото не даваш на детето да яде навреме всички храни(боб...),то не може да развие имунитет към тях и после ще стане алергично!!!
Ай,уважих и свекървата за сега.Но явно съм доста късопаметна,на прима виста  си останах с 4 евъргрийна само...
Виж целия пост
# 8
 Hands Clap
Виж целия пост
# 9
Моята свекърва не си позволява да прави изцепки...поне не пред мен..Сега се сещам само за едно...Бяхме сгодени със съпруга ми и тя беше ни на гости....тогава майка ми я попита защо не си вземе кученце,че да не е самичка,тъй като е вдовица..А мойто свеки каза "Аз така като гледам, скоро може да си имаме някоя мъничко кученце" (като погледна мен)......дали това не е подсъзнателното и мнение, че аз съм кучка.....
Виж целия пост
# 10
"Той има нужда от подстиргване", казано за мъжа ми/сина й с един тон, все едно не й го гледам добре.

Кво да направя, да го вържа и да го изтегля с колата при бръснаря?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Култова тема!  Party

Но не зная с какво да се включа Confused
Виж целия пост
# 12
Свекървата - "Аз ще се приготвя и ще дойда на гости, ти само салатата направи". И после като дойде - "Ти стига с тия салати, че виж го мъжа ти колко е напълнял". Без коментар!
А, и веднъж отсъствахме за една седмица и й оставихме ключ. Като се върнахме чашите във витрината бяха пренаредени... Каква работа е имала там, изобщо не ми е ясно.
Виж целия пост
# 13
Ключ от апартамента да дам на свекървата...абе вие луди ли сте бе Twisted Evil
Виж целия пост
# 14
Страхотна теми4ка,поздрави на авторката  bouquetТо толкова има за писане по нея,ще се вклю4а,само да реша то4но с кое  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия