Хубав крем за ръце??

  • 9 631
  • 65
Момичета, предложете ми моля ви някой наистина хубав крем за силно напукани ръце? По време на втората ми бременност съм и вероятно това е причината, но все пак ще се радвам ако има някой наистина изпитан Peace
Виж целия пост
# 1
Синьото кремче на Neutrogena! Миналата зима ми се появиха силно олющени участъци по ръцете и това кремче спаси положението. Естествено, трябва да се мажеш постоянно, ако имаш подобен проблем. Ето снимка Цената не си я спомням точно, май нещо около 13 лв беше, но наистина не съм сигурна. Tired
Виж целия пост
# 2
Вече има такава тема,да не кажа такива теми.
Виж целия пост
# 3
Вече има такава тема,да не кажа такива теми.
Ами кажи го  Wink
Виж целия пост
# 4
Синьото кремче на Neutrogena! Миналата зима ми се появиха силно олющени участъци по ръцете и това кремче спаси положението. Естествено, трябва да се мажеш постоянно, ако имаш подобен проблем. Ето снимка Цената не си я спомням точно, май нещо около 13 лв беше, но наистина не съм сигурна. Tired
Благодаря ти много, точно на това кремче гледах скоро реклама- ще го потърся  bouquet
Виж целия пост
# 5
Glysolid или Atrix и двата са добри  Peace
Виж целия пост
# 6
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263853.0
ето ви една такава тема Wink
Виж целия пост
# 7
Аз също ползвам Neutrogena.Много съм доволна
Виж целия пост
# 8
Аз съм доволна от Garnier Intensive care  Peace
Виж целия пост
# 9
Атрикс-страхотен. Мьжа ми работи постоянно с вода и този крем му оправя рьцете с няколко намазвания. В МЕтро е 2,80 малката разфасовка. И почти вьв всички аптеки го има. Мисля,че беше немски.
Виж целия пост
# 10
Има някъкъв нов крем за ръце на Леокрема с мед и бадеми, някой да го използвал и да има впечатления от него да ми каже.

Аз много обичам да има в кремовете мед или бадеми и за това съм му хвърлила око.
Виж целия пост
# 11
Добре де, след като вече има поне една тема /в случая и повече/ защо искате пак да изброяваме едно и също? Че и линк има към нея! Не разбирам.
Виж целия пост
# 12
Защото ,ако момичета искаше да тьрси назад щеше да пусне тьрсачка и да си прочете темите без да пуска нови.
Виж целия пост
# 13
Neutrogena  Hug
Виж целия пост
# 14
Аз съм много доволна от този на Ив Роше
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия