При вас как е?

  • 2 806
  • 82
Вече на няколко пъти чувам странни за мен коментари, затова реших да попитам и вас Simple Smile
Ситуацията е следната: В разговори с други майки, все по-често ми споделят "Аз след раждането не исках въобще да си стоя в къщи, исках колкото е възможно по-скоро да започна работа. Скучно ми е в къщи с бебето и т.н.,  и т.н. Но защото няма кой да го гледа трябва да стоя. " В работата една колежка роди преди малко повече от месец и като се чуем по телефона ми разказва колко и е скучно вече, и как жадува за разнообразие.
Аз си гледах бебо 1 година и после започнах работа, но докато си бях в къщи ми беше много добре, никак не ми е било скучно, не съм се чувствала самотна, нали съм с детето си все пак Simple Smile Сега съботите и неделите минават толкова бързо, направо летят, а колко ми е хубаво да сме си вкъщи било то тримката, или само с бебчо.
Та въпросчето ми е - при вас как е положението, скучно ли ви е да седите вкъщи и да се грижите за малкото човече ?
Виж целия пост
# 1
не,а и идва лято Crazy
Виж целия пост
# 2
Ми изперквам, то затова и вися във форума... Crazy Ама колкото повече ми става скучно, толкова повече я налягам да я гушкам "досадата"!  Hug Пу, на мама!
Виж целия пост
# 3
мдаааа
Зимата е скучничко , но скоро започват целодневните разходки  Sunglasses
Виж целия пост
# 4
Не ми е скучно, но ми е самотно  Confused Обичам шума на хората,суматохата,движението...
Виж целия пост
# 5
Не ми е било скучно.
Спане до обяд, а после слизахме на кафето пред блока, кафенца, белот и приказки, докато децата играят, лятото до 24 часа  Simple Smile
3 години я гледах, искам още  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Преди да родя мислех, че ще ми е скучно и ще бързам да се върна на работа. Сега мога да кажа, че това са най-хубавите моменти в живота ми и ми се иска да си гледам сама детето, докато стане на 3, което сигурно няма да се случи по чисто финансови причини, но така се чувствам.
Виж целия пост
# 7
Нито секунда скука няма. Даже не знам как ще се справям сега, като започнат дългите разходки.
 Е, то и таткото е виновен де. Постоянно ни води натам-насам с колата. Бебо от 2ри месец се запозна с цялата рода. А и аз съм си такава, че обичам да си седя вкъщи и да се занимавам с кръстословици, гоблени и списания.
Виж целия пост
# 8
Въобше не ми е скучно! То време не остава за скука Simple Smile Малкия ме е обсебил и малкото свободно време използвам да се дообразовам тук при вас!!!
Виж целия пост
# 9
Не ми беше скучно. Неприятно ми беше еднообразието в домакинстването, защото бях "задължена" да върша домакинската работа на някои други хора вкъщи и да гледам детето едновременно с това. Та желанието ми да започна работа не беше продиктувано от скука с детето ми, напротив - то е голяма веселие с него, а от желание да избягам злостните забележки на свекърва ми.
Виж целия пост
# 10
Сега зимата беше малко скучно предимно вкъщи, иначе не. Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Не ми е скучно, но ми е самотно  Confused Обичам шума на хората,суматохата,движението...
Оффф,и аз така Sad
Виж целия пост
# 12
Изобщо не ми се почва работа  Mr. Green ,малко скучно зимата да,но чакам с нетърпение пролетта,лятото.....  Laughing
Виж целия пост
# 13
Беше ми страшно забавно да си се гледаме двамката и нито за миг не ми е било скучно. Това са били най - приятните ми мигове.
като стана на 1г и 4 м започнах нова работа и до ден днешен ужасно ми липсва и не мога да свикна...  Sad
Виж целия пост
# 14
Въобще не ми беше скучно.Спане до късно,разходки,докато спи -аз в нета...даже не ми оставаше време за чистене Embarassed.Искам още толкова...два пъти по толкова...три пъти.... Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия