БОЛКИ В СТАВИТЕ-моля дайте съвет

  • 3 056
  • 8
Здравейте на всички, искам да споделя а и ако някой се е сблъсквал с подобен проблем да ми даде съвет.От около 2 седмици,а може и повече, имам страхотни болки в ставите на краката.Мислех си дали е възможно да е свързано с кърменето и намаленото количество калции в организма ми newsm12.Не е възможно да е поради излишни килограми,защото те са около 3 кг само.Незнам вече.Моля ако някой може да даде съвет.
Виж целия пост
# 1
Аз имам същия проблем, но по принцип си имам артрит. Така че не мога да кажа дали е от кърменето или просто се  е активирал пак артрита. Най -добре отиди на лекар. Може да е и от претоварване на ставите.
Виж целия пост
# 2
Отиди на ортопед, за да е най-адекватно лечението!!!
Виж целия пост
# 3
Най-добрия сьвет е да оотидеш на лекар. аз сьщо сьм с артрит и от време на време се обажда. Кърмих 10 месеца,но не сьм имала проблем,заради това.
Виж целия пост
# 4
Случвало ми се е и на мен на няколко пъти във връзка с бременности - единия път болките бяха ужасно силни - вече едвам ходех.  Като казах на лекаря и го питах какво може да е това, той каза, че сигурно е недостиг на калций, изписа витамини и като почнах да ги пия, болката изчезна. Мислех, че приемам достатъчно калций с храната, защото се стараех да ям много млечни продукти, но знам ли... Възможно е причината да е и недостигът на витамин D - сезонът е мрачничък сега - тогава дори и да приемаш достатъчно калций, тялото ти може да не го усвоява.
Виж целия пост
# 5
Отиди на лекар.
Аз имам проблеми с гръбнака, коленете и стъпалата. Повечето - след бременността.
Пуснаха ми изследвания на кръвта за артрит, т.нар. Синдром на Райтер- AST, хламидия, и още нещо.
Но излязоха отрицателни, така че явно такава ми е структурата.
Виж целия пост
# 6
Не съм кърмила, но около 3 месеца след раждането си ме боляха доста ставите. Когато попитах личната лекарка , каза, че е от килограмите. После болките изчезнаха от само себе си , но за съжаление не и килограмите. Така че не е било от тях, но така и не разбрах от какво бяха, може би си е просто следствие на раждането и няма значение дали кърмиш или не.
Виж целия пост
# 7
Не съм кърмила, но около 3 месеца след раждането си ме боляха доста ставите. Когато попитах личната лекарка , каза, че е от килограмите. После болките изчезнаха от само себе си , но за съжаление не и килограмите. Така че не е било от тях, но така и не разбрах от какво бяха, може би си е просто следствие на раждането и няма значение дали кърмиш или не.

И при мен беше така. Сега вече не ме болят.
Виж целия пост
# 8
Благодаря на всички.Ще се посъветвам с лекар наистина newsm12
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия