Панировка за камамбер

  • 1 500
  • 14
Гледах преди време епизод от перфектната ве4еря и там една дама направи стра6ен десерт  chef. Комбинация сладко /солено ,или акмамбер със сладко от боровинки. Та панира тя камамбера и го изпържи ,но не помня каква беше панировката. Дали само яйце ,или пък има6е и брашно  ooooh!. Знае ли някой?  Hug
Виж целия пост
# 1
Виж  тук и тук.   bouquet
Виж целия пост
# 2
И аз я гледах-сложи яйце,брашно и галета.Стана като гъста кашичка.
И на мен много ми хареса.
Виж целия пост
# 3
Тенкю, ще дам резултат днес  Hug
Виж целия пост
# 4
Аз използвам само яйце и галета, като последно овалвам в галета и пържа. Става много хрупкав отвън и отвътре се размеква, мммм  Mr. Green Сервира се с боровинково сладко или боровинков сос.
Виж целия пост
# 5
В сайта им има рецептите от всяка седмица,погледна ли там?Има подробни рецепти.
Виж целия пост
# 6
аз слагам и сусам
Виж целия пост
# 7
Това за сайта не го знаех ....
Направих го ,но не стана ....нито вкус , нито външен вид ми хареса  ooooh!

Виж целия пост
# 8
може отвън да се оваля и в мюсли след яйцето - също става добре. Ох, колко е вкусно това нещо.
А на теб какво не ти се получи? или просто не ти хареса?
гледам снимката - станало е супер, ама то не е баш десерт това нещо, трябва да имаш доста екстравагантен вкус, за да го приемеш за десерт. аз лично го приемам като ордьовър с чаша червено вино. пък ако е повече, може и за обяд да мине.
Виж целия пост
# 9
Lois, а змного оби4ам този вкус на сладко и солено,но не ми хареса.... може би сиренето или сладкото не бяха на ниво  Rolling Eyes , а и панироквката ми има6е вкус на омлет  ooooh!
Виж целия пост
# 10
Lois, а змного оби4ам този вкус на сладко и солено,но не ми хареса.... може би сиренето или сладкото не бяха на ниво  Rolling Eyes , а и панироквката ми има6е вкус на омлет  ooooh!
С брашно ли го направи? Направи го пак само с яйце и с галета, като последния слой е галета, няма да има вкус на омлет, гарантирам!
Виж целия пост
# 11
Lois, а змного оби4ам този вкус на сладко и солено,но не ми хареса.... може би сиренето или сладкото не бяха на ниво  Rolling Eyes , а и панироквката ми има6е вкус на омлет  ooooh!

Това тук в Германия е основно ястие, не десерт. Сладкото трябва да е от (диви) червени боровинки - стои леко киселко и комбинацията става добра.

Аз по принцип си ги купувам полуготови - само се пекат. Сега разрових за рецепта и пише да се приготвят така:

Потопяваш камамбера в разбитите яйца и леко посоляваш. След това овалваш в брашно, пак в яйцата, после в галета. Трябва сиренето да е "затворено" изцяло. Пържиш в силно нагорещен тиган с много малко мазнина - да станат златисти.

Сервират се със сладкото и с препечен хляб.
Виж целия пост
# 12
Такааа.....аз го овалях камамбера в яйце-галета-яйце ......и стана омлет със сирене и боровинки  Crazy .Дано следващия път го докарам , щото е много шик   Laughing
Виж целия пост
# 13
Такааа.....аз го овалях камамбера в яйце-галета-яйце ......и стана омлет със сирене и боровинки  Crazy .Дано следващия път го докарам , щото е много шик   Laughing

според мен е без яйце.

аз не усещам вкуса на яйце като го ям, панировката е по-скоро галета.

за да не се разтича го оваляй в пането и го зaмрази, после на силен огън го пържиш.
Виж целия пост
# 14
Toва също е идея ,мерси asyalein   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия