Какъв цвят стени в спалнята?

  • 18 741
  • 47
Привет мами!!!
Поставена съм пред голяма дилема.....трябва да си избера цвят за стените в спалнята
и изобщо май трябва да се ориентирам как да оцветя дома си приятно, а не ки4озно и натоварващо. Помагайте  Praynig Ще се радвам на идеи, може и снимков материал.
Благодарско предварително!
Виж целия пост
# 1
Нашата спалня е хола Simple Smile Стените са в зелено и жълто (блед нюанс на цвета).
Виж целия пост
# 2
Нашата бъдеща спалня я боядисахме в нещо като прасковено - на мен лично ми прилича на фон дьо тен Simple Smile, доста е приятен цветът.
Виж целия пост
# 3
Да, с цвят праскова е много приятно. Не съм фен на ярки и натоварващи цветове, особено пък в спалнята. Можеш да си сложиш, всеки по-блед цвят, според мебелите ти.

 
Виж целия пост
# 4
Нашата спалня е в кремаво (почти бяло) и тапет в розово
Виж целия пост
# 5
Нашата спалня е в кремаво (почти бяло) и тапет в розово
Ти не приключи ли вече с ремонтите? Обещала си снимки от целия апартамент.
Виж целия пост
# 6
Нашата е светло розово и пепел от рози , стана доста интересно.
Виж целия пост
# 7
Нашата ще е в лилаво и зелено
Виж целия пост
# 8
Нашата спалня е в кремаво (почти бяло) и тапет в розово
Ти не приключи ли вече с ремонтите? Обещала си снимки от целия апартамент.

Не, за съжаление...майсторите изглежда не бързат Tired
Виж целия пост
# 9
Нашата е в оранжево - много е уютна!  Peace
Виж целия пост
# 10
нашата е светло синя
Виж целия пост
# 11
това е нашата
Виж целия пост
# 12
Тези дни ще си правя спалнята.Харесах тапети .Мисля да комбинирам два вида.Едните са сребристи,почти металик,а другите тъмно сиво -имитиращи крокодилска кожа.Самата спалня ще бъде от сиви плоскости на сребристи раета-почти незабелижими.Щорите са верикални-тъмно сини.Ако не бързаш толкова много мога да ти я покажа,когато е готова. Grinning
Виж целия пост
# 13
Teilar мога да поиз4акам лекинко Simple Smile
Nikita.....лилаво и зелено зву4и интересно. Дай снимка моля
Виж целия пост
# 14
На мен най-много ми допада зеленото, пък и е много успокояващо, лилавото ( много мои познати си направиха спалните лилави ) мен лично ме натоварва. Peace
, ,
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия