пак за пилето

  • 1 814
  • 23
знае ли някои защо отпред пилето ни е червено малко?Почиствам всеки ден!!на3месеца е бебчо `благодаря
Виж целия пост
# 1
 newsm78 Ми сигурно от памперса. Какво почистваш всеки ден? Отлепена ли е кожичката вече?
Виж целия пост
# 2
не е забелено още Опитваме Чистя колкото се отваря
Виж целия пост
# 3
Защо не питаш педиатъра си, как да знаем защо е червено newsm78
Виж целия пост
# 4
Аз пък реших,че е някоя готварска рецепта,погрешно публикувана в този подфорум Grinning
Виж целия пост
# 5
Аз пък реших,че е някоя готварска рецепта,погрешно публикувана в този подфорум Grinning
Ох разбихте ме hahaha Joy  chef hahaha
Виж целия пост
# 6
Аз пък реших,че е някоя готварска рецепта,погрешно публикувана в този подфорум Grinning

И аз, дори се учудих, каква е връзката м/у пиле и бебе на 3 месеца  hahaha
Виж целия пост
# 7
знае ли някои защо отпред пилето ни е червено малко?Почиствам всеки ден!!на3месеца е бебчо `благодаря

 :shock: ха пиле............и аз така помислих....нещо свързано с папкането на пилешкото месо и бебето..........а защо е зачервено...питай доктора
Виж целия пост
# 8
може да се търка в памперса


що се смеете бе хора...........и ние му викаме пиле с ударението накрая Wink
Виж целия пост
# 9
Всяка главичка на пишлето е червена. Не дъпай кожичката повече, отколкото сама позволява и ако го правиш - само под вода. Друго няма специално да чистиш. Дърпането крие риск от фимоза и образуване на смегма.
Виж целия пост
# 10
За всеки случай си питай и педиатъра. Почиствай доколкото можеш, но може вътре да се е насъбрала мърсотия.
Виж целия пост
# 11
Аз пък реших,че е някоя готварска рецепта,погрешно публикувана в този подфорум Grinning
hahaha Joy Joy Joy
може вътре да се е насъбрала мърсотия.
така е, по добре да го види педи Peace
Виж целия пост
# 12
Аз пък реших,че е някоя готварска рецепта,погрешно публикувана в този подфорум Grinning
hahaha Joy Joy :35


Не се смей, ViFresh , аз пък реших, че става дума за кървенист сопол. Чувала съм употребата на "пиле" в смисъл на носен секрет. Чувала съм изрази от сорта: "Духни, маме, нослето, да извадим пилето!"
Виж целия пост
# 13
Аз пък реших,че е някоя готварска рецепта,погрешно публикувана в този подфорум Grinning
hahaha Joy Joy :35


Не се смей, ViFresh , аз пък реших, че става дума за кървенист сопол. Чувала съм употребата на "пиле" в смисъл на носен секрет. Чувала съм изрази от сорта: "Духни, маме, нослето, да извадим пилето!"

Ей,направо ме разбихте! Joy

speisi77 ,консултирай се с педиатър.Ние можем само да гадаем защо е така.
Виж целия пост
# 14
Аз пък реших,че е някоя готварска рецепта,погрешно публикувана в този подфорум Grinning
Ох разбихте ме hahaha Joy  chef hahaha
И аз се заблудих за темата по начина, по който е написано заглавието.  Laughing
Наистина най-добре се консултирай с педиатъра ви.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия