Бтв, Бъдете здрави в събота

  • 1 433
  • 6
Тази събота в предаването “Бъдете здрави!” ще гостува акушер-гинекологът д-р Динчо Георгиев, трето поколение потомствен лекар, вече с 20-годишна практика като специалист в областта на акушерството и гинекологията. Той ще обясни лапароскопската оперативна техника и приложението й в случаите на наличие на аномалия, т. е. преграда в кухината на матката. Тази преграда предизвиква невъзможност да се износи бременността и всяка бременност завършва със спонтанен аборт. Именно новата оперативна техника, която е минимално травмираща за жената, дава шанс за успешно забременяване след това и съответно износване на бременността.
Виж целия пост
# 1
Точно тази събота съм на работа  Sad
Виж целия пост
# 2
Тази събота наистина е работен ден, язък!  Sad Иначе много ми е интересно да гледам такива неща...
Виж целия пост
# 3
Не можете ли да го запишете на видео?
Виж целия пост
# 4
Гледа ли го някой
Виж целия пост
# 5
Аз не бях на работа...ама се събудих доста късно....
Виж целия пост
# 6
аз го гледах, но не беше повече от 5 минути.
говори за наличието на преграда в маткатам, която пречи за имплантацията на ембриона, неговото нарастване или води ди преждевременно раждане, а при жени с нежелана бременност може да се кюртира тази частв, която не е зародиша.
диагностицира се чрез цветна снимка, защото няма никакви симптоми.
преградата се отстранява или чрез открита операция, която той не препоръчва, защото има много дълъг възстановителен период, а този който той практикува- не помня обаче името на самата процедура. прави се със спинална упойка, възстановаването е за дни, след 2 месеца има зелена светлина за бебеправене.
ами това е
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия