Лефаксин - против колики. Откъде мога да го купя или да го поръчам в някой сайт

  • 9 377
  • 4
Ами това ми е въпросът. Като беше малък само това му помагаше за коликите само с 1-2 впръсквания. Сега отвреме-навреме от някоя храна пак го заболява коремче и аз пръсвам и след 15 минути все едно не го е боляло, но вече флакона е на привършване, а ми се ще да купя един за всеки случай. Преди го беше донесъл от Австрия един колега на мъжа ми, но вече няма връзка с него. Гледах и в Продавалника - продава се един, но за 30 лв., което ми се вижда много при положение, че ние го взехме за 7 евро. Та ако някой може да ме насочи откъде да си го намеря ще съм му благодарна. Преди не се продаваше тук по аптеките. Сега питах в 1-2 и ми казаха, че не са получавали, но знае ли човек някъде може пък и да има!
Виж целия пост
# 1
Мисля, че не се продава още в България  no
Виж целия пост
# 2
За съжаление този продукт не се продава в България, може да ти го донесат от Австрия (там е регистриран като Лефаксин) или Германия (регистриран е като Лефакс). Ориентировъчно цените са: опаковка 50 мл ~ 7 евро и опаковка 100 мл ~ 15 евро.  smihesorry
Виж целия пост
# 3
При условие ,че само от това му минава и ,че вече го полваш рядко ,какво се замисляш взимай го от продавалника и си решавай проблема.Я помисли докато намериш някои  приятел да ти го прати от там,колко тел. ще навъртиш ,после и за доставка ще платиш поне 5-6 лева е  кажи ми не ти ли е едно и също. Peace
Виж целия пост
# 4
http://www.versandapo.de/
От тази аптека може да се поръча, доставят до цяла Европа. Има и лефакс, има и лефаксин. Те фактически са едно и също. Сравнително бързи са, аз съм ги ползвала, доволна съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия