А сега с какво да си махнем този целия грим?

  • 2 636
  • 43
Какво използвате за почистване на грима... ?  newsm78
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=259956.0
тук можеш да намериш подходящ продукт  newsm10
Виж целия пост
# 2
аз ползвам бебешко тоалетно мляко кря кря или нещо такова беше, много хубаво трие дори водоустойчивите спирали а е само 1лв
Виж целия пост
# 3
Много теми има по въпроса. За различните кожи, различни продукти.  Wink Аз съм доволна от дегримьора на  Vichy.
Виж целия пост
# 4
има една пяна на джонсън за грим,слагам много  силен грим и всичко пада от него,после вече почиствам с продуктите на лореал и слагам крем
Виж целия пост
# 5
да да аз преди я имах тази пяна всичко което не можеше да падне с други продукти падаше с нея ама аз искам нещо без измиване от типа на тоник или нещо подобно
Виж целия пост
# 6
Аз преди няколко дни си взех L`Oreal Dermaq Expert. За сега съм доволна, почиства много добре  Peace
Виж целия пост
# 7
Аз си почиствам грима с един течен продукт за премахване на грим от очите на Гарние. Почвам от очите и после цялото лице. Ако има нещо останало, се почиства с водата и сапуна под душа и така.
Виж целия пост
# 8
Аз ползвам млякото на Galenic много е леко и не ми омазнява кожата като другите млека.
Виж целия пост
# 9
Аз ползвам мокри кърпички за почистване на грим
Виж целия пост
# 10
Аз пък ползвам измиващ гел  Peace
супер доволна съм, след него не остава и милиметър непочистена кожа  Hug
Горещо го препоръчвам независимо от марката / само да не е на Елеа/
  bouquet
Виж целия пост
# 11
В момента ползвам Galatee Confort на Ланком и е много хубаво.  Peace
Жалко, че не мога да си го позволявам винаги. Иначе ползвам по-евтини варианти  и всеки път ги сменям - Гарние, Лореал, понякога Виши, Еусерин и Ла рош...
Виж целия пост
# 12
Новия дегримьор на L`Oreal Dermaq Expert 2 в 1 , който е кремообразен, но след като се нанесе на кожата се превръща в тоник. Много съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 13
За очите - лосион за очен грим, в момента на Клиник (take day off или нещо от сорта) не ми харесва особено, люти ми на очите, ама ми го харизаха с околоочния крем, та си го ползвам чат-пат  Confused
За лице - измиващ крем на Авен, а за по-тежки случаи (по-тежък, вечерен грим) първо с тоалетно мляко на Еусерин, после пак измиващия крем на Авен.
Виж целия пост
# 14
В момента ползвам пяната на Галеник, много е готина и нежна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия