Продуктите на Bourjois

  • 33 922
  • 359
Искам да ви попитам какво ви е мнението за продуктите на Bourjois... Искам да си купя една спирала но съм чувала противоречиви мнения за нея... И въобще за цялата им козметика какво ще кажете вие?
Виж целия пост
# 1
Като цяло е добра.
Виж целия пост
# 2
Не са лоши,но не очаквай и чудеса.Спиралите им бяха много добри,но ги развалиха преди няколко години.Продуктите им за тяло повече ми харесват.
Виж целия пост
# 3
Peace
В момента ползвам молива за очи Kohl & Contour. Хубав е като цвят и трайност и не дразни очите. Много съм доволна и от спиралата за обем Volume Glamour и тройните сенки за очи . Що се отнася до гланцовете им за устни Effet 3D - не ми харесаха, с нищо не ме впечатлиха.
Виж целия пост
# 4
спиралите им изобщо не съм доволна, като че ли моите се развалиха бързо, лаковете горе -долу, само сенките им ползвам, когато изобщо слагам грим  Peace
Виж целия пост
# 5
Незнам дали защото съм ползвала доста време различни продукти на Bourjois като реших да сменя с други марки козметиката съжалявах,че по рано не сам го направила.Незнам лично аз не бих си купила скоро нещо на Bourjois WinkНо това е лично мое мнение  bouquet
Виж целия пост
# 6
Много съм доволна от ружчетата им. От доста време насам ползвам само тях.
Виж целия пост
# 7
Спирали Volume Glamour - да, много бях доволна Peace
Новите им спирали Volume clubbing изобщо не ми харесват  Confused
Ползвам в момента и фон дю тен на Буржоа 10 hours sleep effect и го чакам с нетърпение са свърши. Няма да повторя пак  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Имам черен молив за очи....страхотен...наситено черен, траен и лесно се нанася!
Виж целия пост
# 9
Сестра ми ползва фон дьо тенът Matt lovely, но каза, че като й свърши се връща на Лореал.
Много съм доволна от ружчетата им. От доста време насам ползвам само тях.

Аз искам да си взема някакав руж, заинтригува ме, за този ли става въпрос http://www.911.bg/a2/offers.asp?p=2350230&parent=3404
Виж целия пост
# 10
Ружовете са супер! Точно тези показаните по-горе.  Peace
Виж целия пост
# 11
За този става въпрос да.
По принцип обаче всички ружчета на Буржоа са в такива опаковки, само дето между тях има разлики.
Има едни моделиращи, които нямат частици и едни други, които имат съвсем дребни отразяващи.
Май имаше и трети вид, но трябва да се пита някоя запозната и отракана продавачка в подобен магазин.
Виж целия пост
# 12
Аз съм доволна от сенките им за очи.Хубави цветове и хубав блясък.

Ружа,нищо особено,стои ми неизползвам в шкафа.

Гланца 3 Д също не бих повторила.

Ползвала съм им и един фондьотен/най-лекия им/,доволна съм.За лятото е добър,та и зимата го слагам,за изравняване на тена само.
Виж целия пост
# 13
Е, значи внимателно ще избирам от ружчетата, тези с малките отразяващи частици звучат добре. Тези дни ще ги разгледам. Party
Виж целия пост
# 14
Аз харесвам този без частиците, защото стои леко мазен.. на прах е но някак си, не е толкова прахообразен де да знам...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия