Mиете ли зъбките на децата си

  • 2 014
  • 46
Здравейте дъщеря ми има 8 зъба вчера и взех паста за зъби Nenedent.С каква паста я миете и четка.Аз не можах да намеря четка за дъщеря ми тя е на 1г и 2м препоръчайте ми някоя четка за зъби Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Моя УбавеЦ има 4 зъба  Crazy и си ги мием вс. вечер и сутрин (е понякога пропускаме единия от двата) Четката ни за зъби е Aquafresh най-малкия номер (на вс. опакавка си има от колоко до колко месеци/годинки) купена е от хипермаркет но малки номера четки има и по аптеките  Peace
 
Виж целия пост
# 2
Към пастата Ненедент продават накрайник за пръста, с който се мият зъбките на най-малките.Аз ползвах такъв преди да взема истинска четка за зъби на Иво.Много е удобен.
Виж целия пост
# 3
Тая четка на Aquafresh с мек косъм ли е.Освен тая паста за зъби Nenedent каква друга мога да ползвам.
Виж целия пост
# 4
Можеш да ползваш всяка паста, която не съдържа флуор.Питай в аптеката, но май избора не беше много голям.
Виж целия пост
# 5
Към пастата Ненедент продават накрайник за пръста, с който се мият зъбките на най-малките.Аз ползвах такъв преди да взема истинска четка за зъби на Иво.Много е удобен.

И аз това ползвам за малката Peace
Виж целия пост
# 6
Добре мен ме интересува как им плакнете устата след като измиете зъбките?
Виж целия пост
# 7
Добре мен ме интересува как им плакнете устата след като измиете зъбките?

Не я плакнех.Точно затова се взима паста без флуор, която не е проблем да се гълта.
Виж целия пост
# 8
Добре мен ме интересува как им плакнете устата след като измиете зъбките?

И аз това се питах но като купих пастата за зъби ми каза че дори и да не я изплюе нищо няма да и стане и да я глътне.Може би ще пробвам да и дам малко вода ако има нещо останоло в устата да го глътне.
Виж целия пост
# 9



         Купувам четките на Аквафреш, а пастите за зъби ги сменям постоянно.
Виж целия пост
# 10
Пастата е Ненедент, но с четка на Bebe Confort. С накрайника от Ненедент не е много удобно.
Виж целия пост
# 11
От както на Кати й пораснаха 4 зъба наведнъж / на около 10 м/ започнахме да ги мием редовно сутрин и вечер. Сега вече има навика и ходи да си ги мие сама.
Виж целия пост
# 12
Използваме четка за зъби Aquafresh и паста "Nitit".Пастата не е специално направена за деца, но е изцяло на растителна основа и не съдържа флуор.
Виж целия пост
# 13
Ние сме с четки  newsm78, уф, БГ са. Паста Ненедент за нея, щото не може да не глътне, Акварфеш за него, щото вее изплаква.
Виж целия пост
# 14
Четки купуваме на Аквафреш ( и други сме вземали де), пастите най-различни. Най-често си харесва на Орал би, защото имат нарисувани принцеси на тубичката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия