Шоуто "Страх"

  • 882
  • 12
Току що разбрах, че по GTV от 20.00 ч. всяка събота и неделя, ще излъчват "Страх"! Започва днес!  Peace Когато го гледах преди години ми беше любимо!

Съобщавам на всички фенове, които още не са разбрали! После ще обсъждаме!  Sunglasses
Виж целия пост
# 1
О, благодаря ти за информацията! Отивам да гледам! Много го харесвам!
Виж целия пост
# 2
И аз го гледах преди, с изключение на кадрите в които трябваше да ядат агнешки очи, бръмбари и др. гадории Sick Интересно ми е сега какво ще трябва да правят и колко ще е наградата.
Виж целия пост
# 3
Анелиз - не се и надявай.
Поне от анонсите видях, че ще излъчват повторение на сериите, които сме гледали вече. Confused
Виж целия пост
# 4
Аз не съм го следила редовно и днешната серия не я бях гледала. От днешните предизвикателства бих могла да се справя само на това с конете. При вида на плъховете, веднага бих избягала Sick
Виж целия пост
# 5
аз много го следях.  Peace благодаря за инфото...  Hug
Виж целия пост
# 6
Направо не мога да повярвам, че точно навреме видях тази тема Grinning
Харесвах го и много исках да го гледам пак и още се сърдя на Нова тв, че щяха да го правят, а си останаха само с рекламите, Пълна промяна и Островът на изкушенията #Cussing out
Жалко само, че са старите епизоди.
Виж целия пост
# 7
Направо не мога да повярвам, че точно навреме видях тази тема Grinning
Харесвах го и много исках да го гледам пак и още се сърдя на Нова тв, че щяха да го правят, а си останаха само с рекламите, Пълна промяна и Островът на изкушенията #Cussing out
Жалко само, че са старите епизоди.
напълно вярно,защо така ни излъгаха,аз с толкова голямо нетърпение го чаках,а теее...  #Cussing out
Виж целия пост
# 8
Хе, мислех си, че само аз го помня! Стахотно голямо мерси, нямаше да го засека иначе. Grinning
Виж целия пост
# 9
 newsm44 супееер
Виж целия пост
# 10
Голяма фенка съм! За жалост тази седмица пропуснах, но другата... smile3508 Мерси за инфото  bouquet
Виж целия пост
# 11
И аз съм гредала шоуто страх.
Гледах го отдавна.Даваха го по нова от 20:00
Виж целия пост
# 12
въпреки че съм го гледала доста пъти пак ми е интересно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия