Промоции, подаръци, намаления..

  • 7 479
  • 77
Преди време имаше много полезна такава тема в дир-а. Да споделим къде какво се продава на промоция, намалено или с допълнителен подарък.
Аз си купих миналата седмица от една аптека несесер Виши с термална вода 50мл, дневния крем ‘Нормадерм’ 50мл и мостра на нощния 5мл – всичко това за 25 лв (толкова струва само дневния крем).

Ще се радвам и вие да споделите..  Hug
Виж целия пост
# 1
Благодаря за споделеното  Hug
А коя е аптеката все пак?  Flutter
Виж целия пост
# 2
da,naistina,ot koia apteka gi kupi??? newsm78
Виж целия пост
# 3
Купих я от Варна, една аптека на центъра (не знам как се казва, защото не съм от там), но по принцип трябва да има по аптеките едни брошурки, на които попълваш тест за типа на кожата си и в зависимост от резултата ти показва кой крем на Виши е най-подходящ. Съответно на цената на крема получаваш и несесер с  другите подаръци. Аз съм доволна от крема, а и термалната вода е много приятна – през деня се пръскам за освежаване на лицето
Може да проверите в по-големите аптеки, предполагам ги има. Hug
Виж целия пост
# 4
................
Аз си купих миналата седмица от една аптека несесер Виши с термална вода 50мл, дневния крем ‘Нормадерм’ 50мл и мостра на нощния 5мл – всичко това за 25 лв (толкова струва само дневния крем).

............

Цената дали наистина е 25 лв. Питам, защото купих такъв комплект за подарък (само, че с крем AQUALIATHERMAL) и струваше 34,50 лв. Разликата не е малка, но пък може да е различна за комплектите с различен крем.  newsm78
Виж целия пост
# 5
Ooooo, тичаааам!
Още е валидно, нали?
Аз сама ли трябва да попитам за бонусчетата или? Laughing

За да съм полезна по темата, ще кажа, че в Метро има промоция на мокети и килими. 230/160см мокет е към 40лв. (На такава вълнА съм..) Embarassed
Виж целия пост
# 6
Не трябва да питаш - подаръчетата са заедно с кремчето в едно страхотно несесерче.  Peace
Виж целия пост
# 7
А за каква кожа е подхоящ комплекта,тъй като търся за подарък? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
А за каква кожа е подхоящ комплекта,тъй като търся за подарък? Rolling Eyes
Аз също  Peace
Има ли такива, предназначени за суха кожа  Rolling Eyes Thinking
Виж целия пост
# 9
А за каква кожа е подхоящ комплекта,тъй като търся за подарък? Rolling Eyes
Аз също  Peace
Има ли такива, предназначени за суха кожа  Rolling Eyes Thinking
Имам рекламна брошура на този комплект в нея пише, че такива несесерчета има от всичките серии кремове на Виши(до изчерпване на количествата) Peace
Виж целия пост
# 10
и аз много се запалих за промоцията свързана с Нормадерм утре ще проверя в аптеките,но ако потате за Нормадерм е за мазна кожа с несъвършенства
Виж целия пост
# 11
А за каква кожа е подхоящ комплекта,тъй като търся за подарък? Rolling Eyes
Аз също  Peace
Има ли такива, предназначени за суха кожа  Rolling Eyes Thinking
Имам рекламна брошура на този комплект в нея пише, че такива несесерчета има от всичките серии кремове на Виши(до изчерпване на количествата) Peace
Hug
Виж целия пост
# 12
и аз много се запалих за промоцията свързана с Нормадерм утре ще проверя в аптеките,но ако потате за Нормадерм е за мазна кожа с несъвършенства
Каква е промоцията?
Виж целия пост
# 13
И аз прочетох в една брошура за тази промоция. Самата брошура представляваше тест за определяне на вида кожа. Имаше и пластина, която се поставя на челото. После се отговаря на няколко въпроса, записват се резултатите и се търси в една табличка квадратчето, чийто цвят отговаря на серията, която трябва да се ползва.
Виж целия пост
# 14
крем на Vichy+несесер+термална вода 50ml+мостра на крем,но не знам какви са им цените
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия