vsqka vecher sled banq bebeto mi se skasva ot plach....vsqka vecher..zashto..?

  • 2 067
  • 28
vsqka vecher sled banq bebeto mi zapochva da plache ne spira dokato ne q obleka dori i sled tova mnogo trudno q uspokoqvam  samo karmene..moje da q pouspokoi...nishto drugo...kakvo da pravq misleh si che e toplo vav staqta...ne e tova...daite nqkakav savet..
Виж целия пост
# 1
ооооооооооооо, познато ми е това! Аз го хранех след баня и си мислех, че вече е много гладен, но установих, че се сърди, че го изкарвам от водата. Случвало ми се е да е прекалено топло и за това да плаче. Вече нямаме проблем с рев след баня, но като започне обличането.
 Знам колко е гадно да гледаш как дето става червено, като доматче и чак дъх не може да си поеме от рев, но смятам, че това е само период, а не основателен повод за притеснение.
  Всъщност, за мен основната причина си остава сърденето, че е излязал от водата.
Виж целия пост
# 2
да не би да й е неприятно къпането.някой бебета не обичат водата и особенно обличането след това.
Виж целия пост
# 3
Не разбрах колко е голямо бебето ти, но ние някъде около 2 месец имахме такъв период. Плачеше неистово след баня, дори бях зарязала масажчето.
И това мина, спокойно Peace
Виж целия пост
# 4
Пиши на кирилица.Когато е написано на латиница много малко хора го четат.Погледнах ти профила май  не уважаваш родния си език.Успех с бебето.
Виж целия пост
# 5
Много бебета правят така, някои бебета редовно теглят по един рев преди заспиване, ако не го прегряваш/изстудяваш, мажеш с нещо неподходящо, не би трябвало да те притеснява.
Виж целия пост
# 6
  И синът ми плачеше първите две седмици като го изкъпех, но след това свикна.
Виж целия пост
# 7
Ако бебето е малко, напълно е нормално. И моят се дереше така, даже го има на снимка. Ми то бебенцето още не знае къде е и тези процедури го шашкат допълнително - разсъбличане, къпане, стоене гол, мазане и т.н.  Hug Спокойно, ще мине.
Виж целия пост
# 8
Да,май всичките минават през този период.Като съвсем новородена и моята беше така,кротуваше във ваната,ама като я извадим,гледай какво става.Докато мине мазането и обличането се засиняваше от рев!М-у другото в началото я мажех с преварен зехтин,май не й беше приятно.Когато на месец и нещо минах на купено бебешко олио,спря да плаче и оттогава си в все така!
Виж целия пост
# 9
Познато ми е това Mr. GreenОсобено малката ми вземаше тока отвсякъде #CrazyЯдеше и ревеше!Първо мислех,че е от коликите,после се оказа че се е превъзбуждала вечер и затова плаче,един вид снемане на напрежението Rolling EyesДоста време продължи този период.
Виж целия пост
# 10
Ние от както се е родил е така,почна ли обличането става страшноо....
Май си му харесва в  водатаа.... Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Не разбрах колко е голямо бебето ти, но ние някъде около 2 месец имахме такъв период. Плачеше неистово след баня, дори бях зарязала масажчето.
И това мина, спокойно Peace

 Peace След това трудно излизаше от ваничката!
Виж целия пост
# 12
Един нормален период е това. Ще отмине. И ние сме го преживели.
Виж целия пост
# 13
Моят син малко след като стана на годинка, започна да реайгира по същият начин.Веднъж(лятото) с баща му го изкъпахме и след неуспешен опит да го облечем го оставихме да си потичка гол.Беше особено щастлив...
Може би при всички деца има период, в който банята и след това, не е особено приятно изживяване
Виж целия пост
# 14
ние все още си плачем след баня като се обличаме Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия