Чорапогащник при момченца?

  • 4 142
  • 92
Мами,слагате ли чорапогащник на момченцата си? Ползвам на каката за малкия, но напоследък забелязвам ,че е неспокоен.Когато го махна ,се успокоява.Вчера една мама ми каза,че за момченца има специални чорапогащи.Вярно ли е?как само не съм в час.Моля,отговорете,че се виждам в чудо какво да му сложа под панталонките когато излизаме./ританки не съм купувала,откакто навърши три месеца/.
Виж целия пост
# 1
Разбира се, че слагам, когато е много студено. Може би този, който си сложила е бил тесен или неудобен, затова пробвай с друг.
Виж целия пост
# 2
Слагала съм. Не е бил неспокоен. Може би просто му е тесен чорапогащникът. От доста време обаче не му обувам на моя син. Три-четвърти чорапи под гащеризона е напълно достатъчно.
Виж целия пост
# 3
Моят още носи. Кво да му сложа в тоя студ  newsm78. Не сме имали проблем, но са памук. Според мен, пробвай с друг вид. А специално за момчета не съм срещала  Thinking.
Виж целия пост
# 4
По цял ден е само с чорапогащник и блузка. Най-удобно е, не се смъква, не падат чорапите, той обича да си хапе краката и ако е с чорапи ги смъква. Когато излизаме, слагам само космонавт и съм спокойна, че детето е добре облечено и не му е студено.
Виж целия пост
# 5
Не съм чувала за чорапогащници за момчета...
Виж целия пост
# 6
Не съм чувала за специални чорапогащници за момчета. Но това, разбира се, не означава, че няма такива. Аз на моя син му слагам, няма проблем. Може би, наистина този, който си обула на детенце, да е бил малък и да му е било неудобно.
Виж целия пост
# 7
Слагам му постоянно,не съм имала проблеми
Виж целия пост
# 8
Ние също носим чорапогащник и не е неспокоен от този факт. По-скоро съм забелязала, че когато панталонките са му по-тесни е неспокоен, защото е ограничен в движенията.
Виж целия пост
# 9
До петгодишен синът ми ходеше  с чорапогащници, не съм забелязала да му пречат.
Виж целия пост
# 10
аз не съм и мислила да му слагам чорапогащник , ами то детето ще прегрее -не знам дали има за момченца.
Виж целия пост
# 11
Не сьм му слагала специални чорапогащи,ами сьвсем обикновени. Още от миналата зима-беше на 8-9 месеца започнах да му слагам и не сме имали проблеми. Пьк и честно казано не сьм виждала от тия специални чорапогащи за момченца. Има ли някой снимка или линк да видя?
Виж целия пост
# 12
Моят син още обува, когато е много студено. Не виждам нищо лошо в това, стига да не са много стегнати. Купувам му най-обикновени детски памучни чорапогащи в по-тъмни цветове.
Виж целия пост
# 13
Аз слагам чорапогащници и досега не е имало никакъв проблем.Не знаех, че има специално за момченца
Виж целия пост
# 14
на нас ни подариха,но са ни много големи Simple Smile.......за другата зима
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия