grip

  • 1 798
  • 23
Moje li da popitam nqkoi ima li predstava dali po vreme na bremennost (7 meseca) moje li da se pie te4en analgin, 4e imam pritesneniq za bebeto. Prevaritelno mersi.  Sad
Виж целия пост
# 1
Не мисля, че ще ти помогна много, защото не ми се е налагало досега да пия течен аналгин, но няма ли начин да се свържеш с лекаря и да се консултираш с него/нея все пак, за да не навредиш на бебето по някакъв начин.
Виж целия пост
# 2
И аз не съм пила течен аналгин по време на бременност,но без да попитам лекар не бих пила и вит.С.
Виж целия пост
# 3
Зависи за какво искаш да го пиеш. Ако кажеш какви са ти оплакванията, може и да те посъветваме, но най-добре питай док   bouquet
Виж целия пост
# 4
До колкото знам не е желателно да се пие какъвто и да е аналгин.
Виж целия пост
# 5
И аз не съм пила течен аналгин по време на бременност,но без да попитам лекар не бих пила и вит.С.


 Peace
Виж целия пост
# 6
Само парацетамол при Т, главоболие, настинки и прочее.
Доколкото си спомням, препарати, съдържащи ибупрофен, не трябва да се употребяват през последния триместър на бременността.
Аспирин не може - съдоразширяващ е, но и действа патогенно и може да увреди плода.
Виж целия пост
# 7
Зависи за какво искаш да го пиеш. Ако кажеш какви са ти оплакванията, може и да те посъветваме, но най-добре питай док   bouquet

 Peace
Виж целия пост
# 8
Зависи за какво искаш да го пиеш. Ако кажеш какви са ти оплакванията, може и да те посъветваме, но най-добре питай док   bouquet

Изобщо не зависи за какво иска да го пие. От години течният аналгин е забранен в Европа. Незнайно защо тук продължаваме да го ползваме.
Виж целия пост
# 9
И аз знам че аналгин и аспирин не се препоръчват за бременни, моята лекарка ми каза че ако се разболея може да пия парацетамол, колдрекс,фервекс и смучщите хапчета за гърло
Виж целия пост
# 10
на мен ми казаха парацетамол чист - не фервекс, не разни прахчета /изрично ме предупреди док/, а най-обикновен парацетамол. аз карах настинка в трети месец. пих билкови хапчета за отхрачване, билков сироп, пръсках биопарокс /мисля, че беше локален антибиотик/. но всичко това - след консултация с лекар. има подходящи лекарства, но не бих рискувала бременна да ги вземам на своя глава.
Виж целия пост
# 11
по това време пих 1-2 ампули заради зъб
Виж целия пост
# 12
lowoto e 4e ve4e 4 dni vsqka ve4er vdigam temperatura i osven s te4en analgin ne moga da q smakna. edinstvenoto mi pritesnenie e za bebeto-da ne mu stane newto.ako nqkoi znae newto................. Sad
Виж целия пост
# 13
иди на лекар...
на мен само парацетамол ми даваха да пия и то пиех детски някакъв....
колко толкова Т дигаш мн ли е висока? и от какво я вдигаш - гърло, корем, зъби???? По-добре питай как да лекуваш първоисточника на температурата....
Но каквото и да е лечението - при бременност само доктор може да го назначи....
А ти вече си пробвала с течния анлгин ли и в последствие питаш????
Виж целия пост
# 14
До колкото знам не е желателно да се пие какъвто и да е аналгин.
Peace Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия