1 направление=1 и същ лекар?

  • 3 117
  • 6
въпроса ми е мога ли след като съм отишла при 1 лекар и той ми е взел направлението,след това да отида при друг  Shocked и как другия ще разбере,че съм с направление?
Виж целия пост
# 1
Можеш, но трябва да си платиш   Mr. Green Направлението се ползва еднократно. Има случаи, когато може да  се ползва два пъти, но тогава лекаря не го задържа при себе си  Peace.
Виж целия пост
# 2
ами няма как да разбере 2рия доктор, че имаш направление защото нямаш
Виж целия пост
# 3
Направлението ти важи 45 дни и имаш право на 3 прегледа с него!!! Това за един и същи специалист - нямаш право на друго за такъв специалист докато не изтекат 45 дни! Ако става въпрос за друг специалист - имаш право на ново направление!!! Внимателно побирайте на кого да се доверите за прегледа, защото после нямате право по ЗК да смените лекаря 45 дни!!!
Виж целия пост
# 4
Трябва да изчакаш да ти изтече това направление, за да отидеш при друг  доктор със същата специалност по ЗК.
Виж целия пост
# 5
Направлението ти важи 45 дни и имаш право на 3 прегледа с него!!! Това за един и същи специалист - нямаш право на друго за такъв специалист докато не изтекат 45 дни! Ако става въпрос за друг специалист - имаш право на ново направление!!! Внимателно побирайте на кого да се доверите за прегледа, защото после нямате право по ЗК да смените лекаря 45 дни!!!
Veni-b, сина ми имаше сериозен кожен проблем и се налагаше да го водим често на прегледи, за да му се следи състоянието. Думите на лекуващия лекар бяха, че направлението за това заболяване може да се използва само за два прегледа, като след втория трябва да си заплащаме прегледите. Въпроса ми е - за честотата на посещенията по ЗК с едно направление в рамките 45 дена, определящи ли са вида специалист и типа заболяване или независимо от това прегледите са три? Уточнявам, че става въпрос за един и същи лекар  Hug
Виж целия пост
# 6
На мен ми обясниха, че лекаря сам си определя, на колко прегледа имаш с едно направление  newsm78, пр. при кожната лекарка ходихме поне 10 пъти по нейно настояване  Hug и тя ми каза, че не поставя подобно ограничение /2-3 пъти/, идваш колкото е нужно докато детето бъде излекувано, ако лечението е повече от 45 дни, просто ще вземем още едно направление. Докато при един хирург тук се наложи да си плащаме след третото посещение, понеже с едно направление той уж имал право само на три манипулации, при условие че с три превръзки е очевидно, че не може да се оправи проблема #Cussing out, т.е. не ми се вярва да е формулирано в закона подобно ограничение/ от 3 пъти/. все пак има манипулации изискващи повече посещения за наблюдение!!! newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия