Вагинален ехограф -Варна?

  • 3 173
  • 7
Моля ви спешно да дадете координати на добър специалист-гинеколог,който има вагинален ехограф.Утре трябва да отида на преглед,тъй като имам съмнения за киста.А нямам представа къде???
Виж целия пост
# 1
Кутията ти със съобщения е пълна. Мога да изпратя инфо Peace
Виж целия пост
# 2
изтрих ги.благодаря
Виж целия пост
# 3
Д-р Радева в окр. б. има вагинален ехограф , аз вчера бях при нея , но да ти кажа след като изчетох доста мнения и като направя съпоставка с моят преглед не и вярвам много...
Виж целия пост
# 4
доц янева
Виж целия пост
# 5
И аз се намесвам в темата за съвет. Сега дадох 35 лв. за вагинален ехограф в клиниката към АГ и не разбрах нищо за състоянието ми. Можело да имам киста, но и много газове съм имала в дебелото черво, които имитирали кисти.  Shocked
Не съм имала киста до момента, не съм пила никога противозачатъчни, не съм раждала, нямам и аборти, а имам почти постоянно кървене извън цикъла, което продължава вече 8 месеца.  Rolling Eyes На 26 г. съм, правиха ми 2 цитонамазки, които са в нормата.
От днес ще пия Дуфастон и Доксициклин, надявам се да се повлияе и да спре това досадно кървене.
Ще се радвам да ми дадете съвет къде да отида...
Виж целия пост
# 6
Отиди при Сариев - Майчин дом.
Той поне от кисти мисля разбира.
Виж целия пост
# 7
Отиди при Сариев - Майчин дом.
Той поне от кисти мисля разбира.

Докато чаках Георгиева, го видях Сариев, но ми се иска да отида при жена.  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия